dr Małgorzata Strużycka

Laryngolog dziecięcy

Najlepszy lekarz pod słońcem:) Z SYNEM tulalismy się po lekarzach dobrE dwa lata każdy nas odprawial ż kwitkiem. Tylko pani dr. Nam pomogła:) Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)

Najlepszy lekarz pod słońcem:)
Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)

Wspaniały, kompetentny, mily lekarz ze świetnym podejściem do dzieci ! Pani doktor usuwala trzeciego migdałk mojej córce.Polecam.Bardzo dziękujemy Pani doktor za opiekę i szybkie działanie - mama Zuzi

witam w dniu 17.11.2015 roku miałam wizytę u pani doktor gdzie stwierdziła wycięcie trzeciego migdała.Po tygodniu 25.11.2015 dziecko było już w szpitalu.Bardzo profesjonalne podejście do dzieci 100 % zainteresowania przed samym zabiegiem i zaraz po nim.Bardzo miła i życzliwa osoba.Takich lekarzy to można policzyć na palcach jednej ręki .Chodź na pierwszą wizytę trzeba swoje odczekać to naprawdę warto . pozdrawiam i dziękujemy za wszystko mała Kasia

witam
pozdrawiam i dziękujemy za wszystko
mała Kasia

Pani doktor jest wspaniała pod każdym względem. Zgadzam się w 100 % z moimi przedmowcami. Mój syn miał ogromne szczęście że trafił na tak profesjonalną i kompetentną, a przy tym życzliwą i miłą Panią doktor. Teraz dzięki temu może cieszyć się już dobrym zdrowiem. Dziękujemy Pani Doktor jeszcze raz z całego serca za pomoc - rodzice Mikołaja

Wizyta po raz pierwszy oraz refundowana w ICZMP. Lekarz z powołania, miły, uprzejmy, kulturalny. Rzeczowo i wyczerpująco wyjaśnia wszystko i odpowiada na pytania. Wspaniałe podejście do dzieci. Polecam

Podzielam opinię wszystkich Państwa, Pani doktor to lekarz z powołania, kompetentna, przy swojej ogromnej wiedzy ma również chęć na przekazanie jej w sposób zrozumiały rodzicom leczonych dzieci. Moja córka miała w kwietniu tego roku zakładany implant Baha, po kilku miesiącach funkcjonowania z nim bardzo zmienił się jej sposób odbierania świata i zupełnie inaczej w tym świecie funkcjonuje. Dziękujemy Pani doktor i całemu personelowi oddziału otolaryngologii w Cemtum Zdrowia Matki Polki.

Potwierdzamy to co piszą przedmówcy, profesjonalizm w 100%. Super podejście do dzieci. Córka miała wycinane migdałki przez panią doktor. Opieka nad pacjentem przed i po zabiegu. Dziękujemy pani doktor za dobrą diagnozę i szybkie działanie, Pozdrawiamy.

Bardzo dobry lekarz, miła, ciepła osoba z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim!!!

Podobnie jak przedmówcy, uważam, iż jest to lekarz godny polecenia. Widać, że chce pomóc, zna dobrze swoją profesję, służy zawsze radą (oddzwania do pacjenta!). Zasługuje w pełni na komplet najwyższych not.

Pani Doktor super, właśnie jesteśmy po wycięciu wszystkich trzech migdałów, sama przeprowadziła zbieg i później na oddziale wykazywała zainteresowanie. Polecam Panią Doktor wszystkim dzieciom i matkom. Pani Doktor to lekarz z prawdziwym powołaniem i dużym sercem do dzieci. Pozdrawiam