lekarz Małgorzata Szałkiewicz

2,1
1,8
1,8

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Duża kompetencja i cierpliwość. Badanie delikatne i na wszystkie pytania sensowna odpowiedź. Pani dr uśmiechnięta, emanująca spokojem. Mam duże porównanie z innymi ginekologami w Warszawie. Dziękuję Pani Doktor :)

Niestety potwierdzam negatywne opinie. Bardzo zle podejście do pacjentek, nieskuteczne leczenie, niestabilna emocjonalnie, próbuje robić wariatkę z pacjentki. Bagatelizuje objawy i zrzuca na inne schorzenia aby pozbyć się pacjenta który ja przerasta.

Jestem pacjentką dr Szałkiewicz od 2018 roku i mam zaufanie do wiedzy pani doktor. Owszem, nie jest to może super uśmiechnięta osoba, ale zawsze pomocna i kieruje na wymagane badania. Wizytom z reguły towarzyszy pośpiech, więc to na pewno wpływa na komfort i ogólne wrażenie.

Zdecydowanie nie polecam. Pani permanentnie zdenerwowana i poirytowana. Za każdym razem wyżywa się na temat golenia włosów. Jeśli się chce pomówić na jakikolwiek inny temat, to trzeba się dopytywać, a Pani z łaską i zniesmaczeniem wyjaśnia w sposób, z którego nic się nie da zrozumieć. Do tego wiecznie z pacjentki głupka robi i każde zdanie uzupełnia słowem "przecież". Strach się odezwać w ogóle, tylko chce się wyjść. Zero empatii, delikatności, szacunku. Tragedia.

Odradzam od całego serca. Tragiczne podejście do prowadzenia ciąży. Pani zapominała wydać z uprzedzeniem skierowanie na USG. Otrzymywałam od niej skierowanie z terminem wykonania 2-3 dni, kiedy wszystkie terminy w przychodni zajęte, w związku z czym musiałam wykonywać USG prywatnie. Pani doktor zapomniała mi wydać skierowanie na jedno z ostatnich badań krwi, w związku z czym wykonywałam go w ostatnim tygodniu ciąży prywatnie. Oprócz tego, pewnego dnia wydali mnie wyniki innej ciężarnej, co na szczęście wykryłam 3 dni przed porodem. Najgorsze jest to, że Pani nie skierowała mnie do lekarza ...

Odradzam od całego serca. Tragiczne podejście do prowadzenia ciąży.

Najgorsze jest to, że Pani nie skierowała mnie do lekarza okulisty, mimo to, że mam bardzo poważną wadę wzroku. Kiedy zadzwoniłam do niej o tym zapytać, powiedziała, że trzeba by było, ale ona wyjeżdża na urlop i w niczym nie może pomóc.
Za 4 ostatnie miesiące ciąży Pani nie zdążyła mnie pomoc opanować nawracającą grzybice, mimo to, że cały czas wydawała receptę na dość drogie globulki dopochwowe. W końcu sama przy pomocy farmaceuty wybrałam lek, który za 3 dni rozwiązał problem.
Nie polecam szczerze.

Pani doktor bardzo mila, delikatna, zainteresowana moim zdrowiem. Pytała o przebieg leczenia w przeszłości i ewentualne dolegliwości. Bardzo uprzejma i taktowna. Jednocześnie uśmiechnięta. Sama zaproponowała wykonanie na miejscu dodatkowych badań, żebym nie musiała znów jeździć. W czasie badania delikatna, o wszystkim informowała. Wizyta u Pani doktor, to jedna z najbardziej komfortowych wizyt u ginekologów, jakich w życiu doświadczyłam. Polecam z całą pewnością!

Tragiczny "lekarz". Absolutnie odradzam. Spóźnia się na wizyty nawet o godzinę, gdy my pacjentki z dużym brzuchem ledwo już wytrzymujemy. Ale gdzież by śmiała przeprosić, jej ( z małej litery) nie wypada.... Podczas badania ginekologicznego potrafi odebrać telefon i rozmawia sobie z kimś znajomym o jakichś "pierdołach". Mało ważne jest to, że pacjentka leży rozebrana na fotelu ginekologicznym i czeka ... Jest to kobieta o ZEROWEJ KULTURZE i EMPATII i lekarzem być nie powinna!

Pani Doktor, choć absolutnie nie powinnam Jej tak nazywać okazała się bezduszną i oschłą kobietą. Przyszłam ma wizytę spóźniona 7 minut, nie zechciała mnie przyjąć twierdząc, że ma inne pacjentki. Zapisałam się na kolejną wizytę za pół godziny i tym razem ja czekałam około 10 minut na swoją kolej. Przyszłam aby potwierdzić ciążę. Robiłam wcześniej badanie krwi, z którego wynikało, że ciąża jest w około 5 tygodniu. Pani stwierdziła po badaniu, że Ona ciąży nie widzi i że jest za wcześnie. Była wręcz oburzona, że śmiałam przyjść i cokolwiek potwierdzać, skoro przecież jak to określiła „ciąża może być przecież pozamaciczna i jajeczko może się nie zagnieździć prawidłowo”. Dodatkowo pokusiła się o przeliczenie mojego cyklu i stwierdziła, że przecież okres mi się spóźnia dopiero 5 dni, więc co ja w ogóle chce? To w granicach błędu takie opóźnienie okresu. Masakra! Omijajcie kobiety Panią szerokim łukiem. Nie polecam!!!!!

Szczerze NIE POLECAM .Pani nie powinna pracować w tym zawodzie , nie miła wręcz nadąsana i zła ze wogole ktoś zawraca jej głowę nie mówiła a raczej krzyczała oburzona , nic nie wytłumaczyła ,bardzo nie delikatna .Usłyszałam że za wcześnie wybrałam się na wizytę do ginekologa (beta hcg wskazywała już 7-8 tydzień ciąży ).Doktor stwierdziła że mój stres jest nieuzasadniony bo to pierwsza ciaza i ze jakbym byla po kilku poronieniach to wtedy mogłabym się stresować . Wizyta na pakiet medicover , była to pierwsza wizyta w ciąży , napewno tam nie wrócę i każdemu odradzam !

cała moja ciąża przebiegła sama.lekarz nie leczył.nie mogę rodzić na własną rękę z powodu stanu zdrowia,ale lekarz nie wydał skierowania na cesarskie cięcie.teraz nikt nie wykona cesarskiego cięcia bez wskazówek.lekarz jest bez serca dla cudzego życia.stosunek do ludzi jest okropny