lekarz Małgorzata Szarzyńska-Ruda

Internista, Reumatolog

Zgadzam się z komentarzami dotyczącymi uprzejmości oraz zaangażowania. Ogólna niechęć do ludzi, a w szczególności do pacjentów, trochę to nie ładnie. W towarzystwie kolegów lekarzy można, ale do pacjentów trochę nie ładnie. Za pani pracę płacimy duże pieniądze, nikt nam łaski nie robi.

Pani doktor ewidentnie nie znosi swojej pracy w poradni w Ochojcu, uważa że za dużo pracuje i za mało zarabia. Cytat z dzisiejszej teleporady "proszę mi tego nie mówić, nie obchodzi mnie to, skończyłam pracę półtorej godziny temu i nikt mi za to nie zapłaci". Była nieprzygotowana do wizyty, nie otworzyła mojej karty, po mojej informacji, że w karcie są wyniki badań, które sama zleciła, powiedziała "to niech pani czeka, muszę poszukać". Dodam jeszcze, że teleporada odbyła się z 27 godzinnym opóźnieniem. Termin wizyty miałam wyznaczony dzień wcześniej i pani doktor tej wizyty po prostu nie zrealizowała z przyczyn mi nieznanych. Kiedy w końcu, po moich licznych interwencjach w rejestracji, zadzwoniła 27 godzin później, nie przeprosiła ani nie wyjaśniła zaistniałej sytuacji.

Już jej się nie za bardzo chce leczyć. Jeśli jesteś jednym z 40 stu ostatnich pacjentów przy ciągłym spóźnianiu pani doktor to polecam zmienić termin.

Bez łapówy pełne lekceważenie w szpitalu na Ochojcu

Bez łapówy pełne lekceważenie w szpitalu na Ochojcu

Staram się żyć ze swoją chorobą. Dzięki takim lekarzom można czuć się normalnie. No cóż.. jedyne co mogę napisać to DZIĘKUJĘ

Wspaniały diagnosta! Po kilku latach bezskutecznego chodzenia po lekarzach, już na pierwszej wizycie skierowała mnie na oddział kliniczny, gdzie potwierdziły się jej podejrzenia. Dodam, że jestem pacjentem z nietypowymi objawami jednej z chorób autoimmunologicznych.

Jest to naprawdę lekarz z powołania. Takich jest już coraz mniej.

Jest to naprawdę lekarz z powołania. Takich jest już coraz mniej.

Jestem bardzo zadowolona jeżeli chodzi o mnie. Duża wiedza i konkretne odpowiedzi i co najważniejsze skuteczne leczenie. Polecam