dr n. med. Małgorzata Szufarska

Pani doktor jest ze mną od 23 roku życia. Jej podejście, zaangażowanie jest zawsze wzorowe. Zaufałam jej w 100% i dzisiaj z całą pewnością jestem przekonana, że dokonałam właściwego wyboru.Bywaly trudne momenty a ja zawsze byłam dobrze o wszystkim doinformowana, przebadana i wręcz dopieszczona. Polecam Panią Doktor i śmiem twierdzić, że badania u niej to tylko i wyłącznie kobieca przyjemność.

Bardzo miła i doświadczona Pani Doktor. Każdy problem opisze, dodatkowo odpowie na wszystkie pytania które dręczą młoda mamę. Wykonuje wszystkie niezbędne badania w terminie, a to wśród dzisiejszych lekarzy nie jest taka oczywista sprawa. Szczerze polecam.

Świetna Pani Doktor , prowadziłam u niej dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona , jest bardzo miła , życzliwa , o wszystko można zapytać a ona odpowie , rzetelna , zaznaczam że chodziłam do Pani Doktor w ramach NFZ , swoje pacjentki naprawdę świetnie traktuje , jak dla mnie anioł lekarz polecam Panią Doktor z czystym sumieniem .

Najmilsza Pani doktor z jaką się spotkałam w życiu.Dokładnie wytłumaczy i wysłucha.Wspaniałe podejście do pacjentki.I zaznaczę że byłam na NFZ na wizycie.Widać że jest lekarzem z powołania.Dodam że Pani w rejestracji też bardzo miła.Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona.Pozdrawiam

Pani doktor jest bardzo empatyczną osobą,choć może nieco zdystansowaną. Cierpliwie wszystko tłumaczy i jest bardzo kompetentna. Polecam

Byłam u Pani doktor kilka razy, za każdym razem dostawałam inne leki, bo wcześniejsze nic nie pomagały, a nawet czułam się po nich gorzej. Pani doktor wykryła u mnie nadżerkę, ale po konsultacji z innym lekarzem i kompleksowych badaniach (kolposkopia) okazało się, że żadnej nadżerki tam nie ma, a zmiany jakie widać, to zapalenie wirusem. Uważam, że Pani doktor, pomimo tak wielu pozytywnych opinii, nie podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Ponadto odniosłam wrażenie, że lekarstwa były przepisywane na chybił-trafił, ponieważ chciała mi ponownie przepisać lekarstwo, które dostałam wcześniej, a po moich sugestiach, stwierdziła, żebym zrobiła sobie jednak badania, żeby mnie "nie przeleczyć". Na pewno nie skorzystam z wizyty tej Pani doktor.

Super lekarz, chodzę do pani już parę lat i nie zamierzam zmieniać :)

Super lekarz, chodzę do pani już parę lat i nie zamierzam zmieniać :)

Przez wiele lat jestem pod opieką Pani Doktor, w najtrudniejszych dla mnie chwilach była rzeczowa i profesjonalna kiedy bałam się przyszła po godzinach swojej pracy do mnie do szpitala żeby mi wszystko wyjaśnić, cudowny lekarz, cudowny człowiek

Pani doktor jest super:), jest bardzo dobrym specjalista, potrafi dobrze , fachowo i specjalistycznie wytlumaczyc. Jest osoba wiarygodna, rzetelma, dobra dusza, dba o pacjetki.

gdzie przyjmuje Pani dr publicznie w ramach NFZ

gdzie przyjmuje Pani dr publicznie w ramach NFZ