lekarz Małgorzata Szwarc-Kasprzak

Super lekarz,tyle badań nigdy nie miałem wykonywanych ,a od lat noszę soczewki, także zostanę stałym pacjentem Doktor Szwarc.

Ocenę którą jak najbardziej mogę dać i która odzwierciedla moją wizytę to 5! Punktualnie, pani doktor z wielką wnikliwością i bez pośpiechu podeszła do mojego przypadku. Znalazłem pomoc w tym gabinecie i jeżeli ktoś by mnie zapytał o dobrego okulistę to panią doktor bez problemów polecę.

Bez problemu z parkingiem, krótkie terminy, schludnie i czysto w gabinecie, Pani doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Gabinet na duży plus. Podejście Pani Doktor podczas wizyty jak najbardziej pozytywne. Bardzo wnikliwa i przede wszystkim chcąca pomóc.

Pozytywnie! Pani Doktor z super podejściem. Dokładna i skrupulatna podczas badania. Bez pośpiechu. To mi się bardzo podobało.

Gabinet ok, wizyta w szybkim terminie. Punktualne przyjęcie, bez kolejek. Pani Doktor bardzo miła i przede wszystkim skuteczna.

W sumie dobrze, że trafiłem do Pani Doktor. Bardzo dokładna, wszystko sprawdziła, powiedziała o dalszych zaleceniach. Na prawdę jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i chęci takiej prawdziwej pomocy. Polecam jak najbardziej.

Super opieka, super podejście - pomoc jakiej oczekiwałam taką tutaj otrzymałam. Z czystym sumieniem polecam gabinet pani doktor Szwarc.

Polecam serdecznie ten gabinet bo u Pani Doktor znalazłam bardzo dużą pomoc. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.

Jestem zachwycona wizytą u Pani doktor Szwarc, fachowa, przyjemna wizyta. I najważniejsze, że znalazłam tutaj pomoc jakiej oczekiwałam.