lekarz Małgorzata Trzebuchowska-Pietras

Pani doktor nie ma żadnego podejścia do małych dzieci. Nie polecam wizyty u Pani doktor, ponieważ krzyczy ona na małe dzieci, mając jednocześnie pretensje do rodziców, że są oburzeni jej metodami.

Serdecznie nie polecam. Doktor jest nieuprzejma, nie interesuje jej dobro pacjenta, na wizycie zachowuje się nieodpowiednio, nie ma szacunku, zamyka drzwi przed nosem ludziom.. 😕

Pierwszy raz się spotkałem z takim podejściem lekarza do pacjenta w tej przychodni przyszpitalnej, może to jakieś oznaki nadchodzącego czegoś nowego w naszej służbie zdrowia? Oby!