lekarz Małgorzata Turyk

2,6
2,4

"NIGDY. NIE POLECAM WROGOWI. POWINNA MIEĆ ODEBRANE PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU." POTWIERDZAM. SYNOWI WYKRYŁA ANGINĘ I PRZEPISAŁA ANTYBIOTYK, PODCZAS GDY INNY PEDIATRA WYKRYŁ ZAPALENIE JAMY USTNEJ. PRZEZ BŁĘDNĄ ANALIZĘ, SYN PŁAKAŁ KILKA DNI Z BÓLU. MI, JAKO KOBIECIE KARMIĄCEJ PRZEPISAŁA NA PRZEZIĘBIENIE 3 LEKI, KTÓRE W INSTRUKCJI SĄ ZAKAZANE DLA KOBIET KARMIĄCYCH. (tIOCODIN, NASIVIN, SCORBOLAMID).

Super pani doktor, zawsze da skierowanie, stawia trafne diagnozy, czesto stosuje zamiast antybiotykow jakies domowe sposoby, bardzo mila. Chodze do niej juz ok 16 lat

Swietna Pani Doktor,ma podejscie do mojego syna zawsze trafna diagnoza zawsze mozna do niej wpasc i porozmawiac POLECAM W 100000 %,ludzie ktorzy pisza o niej zle robia to po prostu z zawisci.Swietny diagnosta z dlugoletnim stazem pracy POLECAM

Nie polecam!!! Trafiłam z synem do pani doktor przez przypadek podczas nieobecności naszej pediatry. Przepisała mojemu dziecku zastrzyki, które były niepotrzebne. A zrobiła to tylko dlatego, że miała konflikt z naszą panią doktor. Paranoja!!! Katować dziecko przez jakieś prywatne konflikty. jest bardzo niemiła, zero podejścia do dzieci.

NIGDY. NIE POLECAM WROGOWI. POWINNA MIEĆ ODEBRANE PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU. LEKCEWAŻĄCA

Zaniedbuje małego pacjenta!! Moje dziecko może mieć operację przez tą pseudo lekarkę!! Robi badania na oko! Nie chce dać skierowań do lekarzy specjalistów!

Bardzo sympatyczna cierpliwa i znająca się na rzeczy Pani doktor. Polecam

Bardzo sympatyczna cierpliwa i znająca się na rzeczy Pani doktor. Polecam

Przy badaniu dziecka ani razu do niego nie podeszła tylko wszystko robiły pielęgniarki.

Pani doktor jest niemiła, miałam wrażenie, że zrobiła laskę że przyjęła moje dziecko. Wizyta u niej trwała ok. 1 min. praktycznie wyprosiła nas z gabinetu. Wcześniej bez potrzeby przepisala mojemu dziecku zastrzyki. zdecydowanie nie polecam!

Kobieta jeszcze nie zbada a juz mowi ze trzeba podac antybiotyk.Mi powiedziala ze teraz sa takie czasy ze domowe sposoby sa nieskuteczne i trzeba dziecko leczyc tylko antybiotykami. Jest bardzo niemila i robie laske ze w ogole przyjmuje.Nie ma podejscia do dzieci.