lekarz Małgorzata Tyśnicka

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

2,7

Pani doktor jest specjalistą ale od zniechęcenia pacjentów do siebie. Nie uwzględnia szczepień na COWID pomimo zaszczepienia obojga rodziców, wymaga wizyty tylko i wyłącznie jednego rodzica w rygorze sanitarnym, przecież rodzice przebywają z dzieckiem 24 g/h i zachowuje się jakby poskradała wszystkie mądrości w dziedzinie medycyny. Pani doktor parę lat temu zachowywała się przyjemniej w stosunku do pacjentów oraz ich rodziców, a teraz ( to chyba za dużo pieniążków trafia za wizyty, i niech ktos nie pisze ze wizyty trwają 50 min bo 15 min na pacjenta to i tak już za długo bo kasa ucieka. Ja dostałem paragon za wizyte i wszyscy byli zdziwieni, chociaż o niego nie prosiłem. Chyba pani doktor pomyślała że pracuje w skarbówce i taka reakcja z jej strony ) Reasumując mój wywód doszedłem do wniosku że ważniejsza jest kasa a nie dokładne przebadanie i sumienne podejście do zawodu, który wykonuje

Bardzo dobra pani doktor ma świetne podejscie do dzieci. Chodze do niej z 2 dzieci, jedno ma zaburzenia ze spektrum autyzmu a jest zachwycone kiedy ma ją odwiedzić. Bada dokładnie i tłumaczy co dolega dziecku. Polecam

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

Arogancka i nie miła baba mimo ze za wizytę się jej płaci

Arogancka i nie miła baba mimo ze za wizytę się jej płaci

Chodzę z moim synkiem do Pani Doktor od jego urodzenia i jestem bardzo zadowolona! Wizyty ze zdrowym dzieckiem trwają ok 50 minut! Dziecko jest dokładnie badane i oglądane! Po południu przyjmowane są dzieci chore, wizyta zależy od przebiegu choroby! Jest to barzdo miła Pani Doktor! Polecam każdej młodej Mamie!

Pani dr jest wysokocenionym specjalista ale przez ...siebie samą. Brak cierpilwości, mało vzasu dla pacjenta, braj nowoczesnego leczenia. Dla mnie do była strata czasu i pieniędzy nie pójde do niej i nie polecam jej Anna

Pani spieszy się i sprawia wrażenie, iz pacjent jest intruzem. Zła diagnoza i leczenia nie polecam

Nie zastosowała dobrego leczenia i astma nie była całkiem kontrolowana- zmieniłam lekarza włączył inny zestaw leków w tym leki których ta lekarka nie stosowała i jest o niebo lepiej. Pani jest nastawiona wybitnie materialnie do pacjentów. Nie polecam.

Niezwykle konkretna osoba. Na mojej pierwszej wizycie z synkiem, zbadała go od stóp do głowy, zebrała szczegółowy wywiad na temat dziecka jak i różnych chorób w rodzinie. Postawiła diagnozę i wytłumaczyła w szczegółach na jakiej podstawie ją oparła. Odpowiedziała klarownie na wszystkie moje pytania. Dostosowuje język do poziomu osób nie znających bogatego słownictwa medycznego. Pierwsza wizyta trwała około 30 minut. Koszt 80pln. Polecam

Polecam