dr n. med. Małgorzata Ukleja-Adamowicz

Internista, Kardiolog

Rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza, prowadzi mnie z powodzeniem przez wiele lat. Tłumaczenie choroby i ilość poświeconego czasu wystarczajaca.

Dr Ukleja kiedyś była lepsza, miła, uśmiechnięta... Od roku jest zarozumiała, wciąż się spieszy. To już nie ta pani doktor, co kiedyś.

kompetentny lekarz z podejściem do chorego

kompetentny lekarz z podejściem do chorego

Lekarz z powołania . Ciepła, kompetentna, tłumaczy wszelkie wątpliwości , a przede wszystkim nie naciąga na pieniądze. Lekarz godny polecenia.

Bardzo polecam Panią Doktor, jest wspaniałym kardiologiem, bardzo oddana pacjentom, życzliwa i pogodna, można obdarzyć ją pełnym zaufaniem, dobry fachowiec i lekarz z powołania.

Pani doktor leczy mnie juz 6 lat. Uratowala mi zycie. Mimo ze choroba ma wiele watkow .dobrala odpowiednie leki i ciagle szuka .jest moim DOBRYM ANIOLEM.

Po 7 miesiącach od wizyty prywatnej u dr nauk med. Małgorzaty Ukleja-Adamowicz mój ojciec zmarł, bo ta pani nie raczyła wykonać żadnego badania serca. Okazało się , że ojciec zmarł po częstoskurczu komorowym .W akcie zgonu ze szpitala napisali ,że miał pozapychane tętnice wieńcowe w 70 do 90%. Leczyli go też przez 2 lata nieskutecznie chirurdzy naczyniowi na chromanie przestankowe . Kto się zna to oceni czy tak szybko mogą się zapchać tętnice po wizycie u lekarza . Oczywiście można zawsze dyskutować czy jakieś badania by coś pomogły , ale ........ patrz opisany akt zgonu .....

super, kompetentna, kulturalna, obowiązkowa

super, kompetentna, kulturalna, obowiązkowa

Trudno ocenić kompetencje po pierwszej wizycie...Jeśli chodzi o podejście do pacjenta...szybko, szybko...

doskonały specjalista, uratowała mi życie

doskonały specjalista, uratowała mi życie