Małgorzata Walentowicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

jestem pod wrażeniem osobowości i profesjonalizmu tej lekarki. To wielka rzadkość i prawdziwe błogosławieństwo dla pacjentek.

Pani doktor prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona - poleciłam już kilku znajomym. Konkretna, rzeczowa, przy tym miła i uprzejma. Była przy moim pierwszym porodzie - drugi już za kilka dni... mam nadzieję, że również tak się uda, że będzie:)

Nigdy w życiu nie spotkałam tak dobrego lekarza z powołania, w pełni poświęcona w swoim zawodzie. Bardzo kompetentna, miła uprzejme. Młoda osoba a tak wspaniale ponosi na duchu i odpowiada na wszystkie pytania...Zawsze wysłycha, porozmawia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentkom. Można z nia porozmawiać absolutnie o wszystkim. I w porównaniu do innych ginekoloków w leczeniu prywatnym wizyta jest naprawdę za niewielki koszt. Każdej kobiecie życzę takiego wspaniałego GINEKOLOGA :) Żadko spotyka się takich ludzi.

Życzyłabym sobie i Państwu samych takich wspaniałych lekarzy. Naprawdę, Pani doktor godna polecenia.

rewelacja, oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów,polecam

rewelacja, oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów,polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c/44

Sławomir Koch