mgr Małgorzata Węgrowska

Psycholog

Bardzo polecam! To bardzo miła i konkretna osoba. moge polecić szczerze bo już chodziłam wcześniej do innej pani psychologa, więc mam jako takie porównanie. Ja miałam problemy z nerwicą. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pomocy! M.S.

Ja byłam u Pani Psycholog na Okrzei, tam teraz przyjmuje. Moge z całego serca polecić. Już po jednym spotkaniu wiedziałam na czym stoje i co sie dzieje, potem było stopniowo lepiej, miałam powazne problemy rodzinne, nie radziłam sobie. Warto! Polecam! Zachęcam wszystkie osoby potrzebujące pomocy, aby nie bać sie psychologa!

Bardzo dobre podejście do pacjenta,uprzejma,zaangażowana.Osobiście bardzo mi pomogła.Napewno bym poleciła!

na początku wydawała się być bardzo sympatyczna i rzeczowa, potem jednak wyszło lekceważące podejście do pacjenta. o odwołaniu wizyty dowiadywałam się po przyjściu na wizytę i oczekiwaniu. ostatni kontakt - byłam umówiona po zaświadczenie, pani pojawiła się po 30 min spóźnienia i żadnych wyjaśnień ani słowa przepraszam. cóż to w końcu pani kierownik, może nie musi się nikomu tłumaczyć. to przykre, bo przed tego typu lekarzem człowiek otwiera się a ona cię ewidentnie lekceważy. zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie pomogła-terapia małżeńska

Zdecydowanie pomogła-terapia małżeńska

Polecam, zgłosiłam się z problemami rodzinnymi, pomaga, poza tym miła osoba (koszt 100zł nie 50zł jak ktoś napisał, ale może był u innej osoby)

Polecam babkę, pomogła mi wyjść z nerwicy lękowej.

Polecam babkę, pomogła mi wyjść z nerwicy lękowej.

Amatorskie i jak w przychodni podejście do pacjenta.

Amatorskie i jak w przychodni podejście do pacjenta.