dr n. med. Małgorzata Widawska

USG

Świetny człowiek, kompetentny lekarz, wspaniala kobieta. Z wielkim sercem, ogromna wiedzą, zrozumieniem i chęcią pomocy.

Profesjonalne podejście do badania USG do tego przemiła i empatyczna pani dr wszystko wyjaśniła zbadała też tarczycę mimo że nie było to przedmiotem badań. Rzetelne badanie. Polecam bo jest to specjalista z wielkim doświadczeniem.

Pani doktor podczas USG szczegółowo zbadała piersi oraz narządy rodne. Wszystko dokładnie objaśniła. Dodatkowo obejrzała tarczycę chociaż nie było to celem badania. Kompetentna, skupiona i szczegółowa. Przy tym bardzo sympatyczna, wysłuchała o moich problemach ze zdrowiem i dodała otuchy. Niesamowicie empatyczna. Wszystkim polecam wizytę u niej

Przykre, że osoba z takimi super opiniami może tak potraktować pacjenta. Niestety badanie zrobione na szybko i nie dokładnie. Coś czym miałam się nie przejmować i za trzy miesiące miało już nie być... pi dwóch miesiącach skierowało mnie na stół ...a następnie na chemię . Osobiście NIE polecam.

Osobiście NIE polecam.

Dzisiaj miałam kolejną wizytę u dr Widawskiej i po raz kolejny pełen profesjonalizm. Pani dr podczas badania dokładnie wszystko mi pokazała, wytłumaczyła, dała wspaniałe rady. Dodam, ze dzięki dr dowiedziałam się kilka lat temu o chorobie Hashimoto gdyż zawsze bada "przy okazji" tarczyce. Jestem za to Pani dr bardzo wdzięczna, bo dzięki tej diagnozie natychmiast włączyłam leczenie :) Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, polecam wszystkim Pania dr Małgorzatę Widawską :)

Korzystałam z usług Pani doktor wielokrotnie i nigdy nie skorzystam z innego lekarza w zakresie badania USG. Pani doktor jest dla mnie wyrocznią. Kilkukrotnie diagnozowała moich bliskich i zawsze była to diagnoza 100% trafna, czego nie da się powiedzieć o innych. Przy tym wszystkim: uprzejma, wykonuje badanie spokojnie, bez pośpiechu i tłumacząc jego wynik. Nie znam lepszego lekarza. Gorąco polecam wszystkim zagubionym i sfrustrowanym korzystaniem z usług medycznych. Przywraca wiarę w to, że jeszcze są lekarze, którzy na studiach nie marnowali czasu.

Do p. Dr trafiłam z polecenia wielu osób i niestety bardzo się rozczarowałam. - całość mojej wizyty trwała może 8 min ( słyszałam , że badanie jest długie i dokładne) - wskazane przeze mnie miejsce zmiany niepokojącej zostało dotknięte głowicą - po bad usłyszałam , że „ no tak kolejna pacjentka szukająca sobie problemu” ( inny lek do którego poszłam upewnić się „że szukam sobie problemu”niestety nie podzielił opini p.dr. Czeka mnie operacja) - mężczyzna , który był przede mną na bad wyszedł trzaskając drzwiami , wiec pragnę wierzyć , ...

Do p. Dr trafiłam z polecenia wielu osób i niestety bardzo się rozczarowałam.
- wskazane przeze mnie miejsce zmiany niepokojącej zostało dotknięte głowicą
- mężczyzna , który był przede mną na bad wyszedł trzaskając drzwiami , wiec pragnę wierzyć , że p.dr miała zły dzień a nie zaczęła podchodzić rutynowo, bo to byłoby zaprzeczeniem wielu dobrych opini , których o niej słyszałam.

Byłam u doktor Widawskiej na kompleksowym usg. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą, miłą, spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i jasno odpowiada na pytania. Gorąco polecam.

No bajka!!! Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach można trafić na TAKIEGO LEKARZA. Wszystkie zamieszczone pozytywne opinie są prawdziwe i można je tylko powtarzać.

Zdecydowanie polecam. Usmiechnięta, przemiła kobieta. Wszystko dokładnie tłumaczy. Ogólnie super babka.