lekarz Małgorzata Wnuk

3,4
3,3
3,1
3,2

Byłam u tej pani z dzieckiem dwa razy i dwa razy stwierdziła, ze nie wie co dziecku dolega. Raz była to wysypka innym razem jakiś wirus. No cóż idąc z dzieckiem do lekarza oczekuję jednak jasnej diagnozy....

ja leczę u niej dzieci ponad 4 lata i jestem zadowolona. Zawsze postawi trafną diagnozą i dobierze odpowiednie leki. Idąc do niej prywatnie nie za każda wizytę bierze pieniądze.

Pani chyba zawody pomylila.W swieta w szpitalu nie zeszla zbadac dziecka bo sa swieta,a dziecko mialo zapalenie ucha i spojowek...potrzebny byl antybiotyk,a ona zostawila nas bez pomocy!!!ODRADZAM!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam panią doktor.Tak leczyła moje dziecko, że wylądowaliśmy w szpitalu.

Za pieniądze zupełnie inaczej leczy niż w przychodni,a lekarz chyba powinien leczyć tak samo prywatnie i państwowo. Zdecydowanie nie polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa