lek. dent. Małgorzata Wojdyła-Turek

Absolutnie nie polecam i odradzam wizyty u pani Małgorzaty W Turek. Około 1,5 roku temu robiłam 4 licówki z czego pierwsza odpadła mi po 3 miesiącach po czym kolejna po roku! Po wizycie u innego innego specjalisty i dokładnym sprawdzeniu lekarz mnie poinformował że na kolejnym 3-cim zębie licowka nie powinna być założona ponieważ ząb powinien być leczony! Proszę się dobze zastanowić zanim skorzystacie z wizyty u pani stomatolog

Absolutnie nie polecam i odradzam wizyty u pani Małgorzaty W Turek.
Około 1,5 roku temu
Proszę się dobze zastanowić zanim skorzystacie z wizyty u pani stomatolog

Trafiłam do Pani Małgorzaty z ostrym bólem zęba, która przeprowadziła leczenie kanałowe pod mikroskopem. Od początku coś było nie tak, ale założyłam ze to normalne i uczycie dyskomfortu minie po jakimś czasie. Niestety sytuacja się pogorszyła, okazało się, że mam bardzo dużą infekcję, która dochodzi do kości i może przenieść się na inne zęby. Wróciłam do Pani Małgorzaty, żeby sprawdziła co się dzieje i poprawiła wypełnienie. Niestety Pani Małgorzata stwierdzała (bez otwierania zęba, bazując na zdjęciu, które inny stomatolog również widział i ocenił, ze kanały nie są dobrze wypełnione), że ona wszystko bardzo dobrze zrobiła i że czasami tak się po prostu zdarza (no tak, od bólu zęba, przez kanałowe leczenie do dużej infekcji, po prostu tak się zdarza czasami 😅), teraz niestety już jest za późno i zostaje zrobienie implantu, ewentualnie można spróbować resekcji zęba, ale będzie to bardzo czasochłonne i kosztowne, a ona nie gwarantuje sukcesu. Postanowiłam skonsultować się z inną specjalistką, która otworzyła ząb (wypełnienie w środku było miękkie, napowietrzone, ciekawe jaki materiał został użyty), wyciągnęła wszystko, wsadziła lekarstwo, po kilku tygodniach jeszcze raz przeprowadziła leczenie kanałowe pod mikroskopem i zaleciła zrobienie zdjęcia kontrolnego po paru miesiącach by sprawdzić czy infekcja minęła. Właśnie jestem po kontroli, po infekcji nie ma śladu, skończyło się na dwóch wizytach, ząb uratowany i zaoszczędzone kilkanaście tysięcy złotych. Nie wiem czy cała sytuacja to brak kompetencji, czy naciąganie klientów na drogie leczenie czy może po prostu zwykła złośliwość (do najprzyjemniejszych osób Pani Małgorzata również nie należy), ale oczekiwanie, że klient powinien ponosić dalsze, dużo większe koszty leczenia, wynikające ze źle wykonanej pracy i nie wzięcie za to odpowiedzialności, też świadczy o Pani Małgorzaty podejściu do pracy i klientów (reklamacja nie dotyczy niektórych usług?). Podsumowując, szczerze nie polecam, jeśli chcą Państwo zaoszczędzić czas, pieniądze i zęby.

Córka przepada za dr Małgosią, tylko u niej pozwala sobie leczyć zęby. Pani doktor ma anielską cierpliwość i doskonałe podejście do dzieci. Polecam każdej mamie takiego stomatologa! Leczymy w Yes Dent Nowa Ruda

Bardzo rzeczowy i kompetentny stomatolog. Świetny specjalista z podejściem do pacjenta. Leczyłam kanałowo zęba u Pani Małgosi w Yes Dent Wrocław przy ul.Solskiego 4/3. yesdent.pl Polecam świetny lekarz i człowiek!

yesdent.pl
Polecam świetny lekarz i człowiek!