lekarz Małgorzata Wolańska

Laryngolog

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor jest uprzejma i kompetentna. POLECAM.

znam ja leczę u niej swoją córkę jest mila i sympatyczna nie jest droga zna się na rzeczy najlepsza w calej rawie moja corka bardzo ja lubi doradzi w sprawie innych lekarzy o innych specjalizacjach ostatnio polecila mi dobrego nefrologa z łodzi profesora kozłowskiego dla córki

jest OK; aż chce się przyjść na kontrolę.Człowiek ma poczucie że trafił "w ręce" dobrego lekarza; POLECAM PANIĄ DOKTOR baz najmniejszego ale( no może jedyny minus to duża ilość pacjnetów oczekujacych na wizyte)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rawa Mazowiecka"?

Solidarności 18 lok. 40
96-200 Rawa Mazowiecka