Małgorzata Wolny

3,3
3,4
3,5
3,6

Bardzo dobra wizyta. Pani Malgorzata jest konkretna, trafnie diagnozuje i przede wszystkim leczenie jest skuteczne. To nieprawdopodobne, ze potrafi wyczytac choroby z oczy i na dodatek wyleczyc ziolami. Polecam kazdemu. Na pierwszej wizycie mozna przezyc szok 😊

od 4lat leczę się na nerwicę lękową brałam psychotropy 3 lata ,od ośmiu miesięcy chodzę do pani małgosi,i dopiero teraz wróciłam do rzeczywistości odrzuciłam leki jestem tylko na ziołach ,nie wiem jak komu ale ja jestem teraz szczęśliwym człowiekiem dzięki pani małgosi i tym ziołom które mi zapisuje,

Byłam z mężem, pierwszy raz, jestem b. zadowolona z wizyty, Pani Małgorzata uprzejma i kompetentna, choroby które nas dotknęły potrafiła dobrze zdiagnozować, przepisać odpowiednie preparaty i suplementy na które nigdy byśmy się nie zdecydowali. Mieszanka ziół z piołunem w roli głównej b. niedobra ale skuteczna. Polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać z porady lekarza irydologa.

Wizyta trwała krótko, ale... zostały potwierdzone wszystkie moje choroby, których rozpoznanie trwało bardzo długo np serce około 2 lat, holter zakładany 5 razy, ukg także, rezonans magn serca. Nie zgadzam się z opiniami poniżej, że za mało czasu, że jest nieempatyczna itd. Konkretnie, szybko, bez uśmiechu, ale Pani irydolog odpowiedziała na każde moje pytanie, wytłumaczyła i rozwiała moje wątpliwości, nie namawiała do leczenia ziołami. Leczenie jest już inną sprawą- można samemu zdecydować, czy chce się zażywać lek na rp czy skorzystać z przepisu irydologa. Jeżeli za drogo, można przecież kupić zioła w innym sklepie. Polecam w 100%.

Bardzo dobra diagnoza przy tym zalecany sposób leczenia zestawem ziół bardzo skuteczny.Trafność 100% .Po miesiącu stosowania ziół wszystkie dolegliwości znikły. Pani Małgorzata jest osobą stanowczą i bardzo konkretną..Polecam .

Wciąż poszukujesz "Irydolog Katowice"?

Centrum Medycyny i Psychoterapii

Chrzanów
Gabinet Irydologiczny
ul. Jordana 74
Zabrze
Irydologia - Centrum Edukacyjne "DeSo"
Księcia Witolda 7
Pszów
Irydologia, ziołolecznictwo
Maczka 4/III/9
Piekary Śląskie
sklep zielarski melisa
katowice 1000-lecia 88
Katowice
Irydologia, ziołolecznictwo (Hotel Ragos)
Tadeusza Kościuszki 38
Olsztyn
Reymonta 16
Opole
Irydologia, ziołolecznictwo - TEB Edukacja
Wojska Polskiego 29 (II piętro)
Słupsk
Wagonowa 12