dr Małgorzata Wróbel

2,9

W podstawowym leczeniu dobry lekarz, jednak gdy pojawiają się problemy nie potrafi się przyznać ze nić więcej w tym temacie nie zrobi i odesłać do innego specjalisty. Oschła, małomówna co akurat nie przeszkadza, ale to że czasami bywa wręcz nie przyjemna to już nie jest sympatyczne....

TRAGEDIA! wielmozna bigotka, wszystkich ma za nic. Wszystkim asystentkom d...e obrabia. Ksiezom tylko w cztery litery wchodzi zeby z ambony ja wyczytywac. Przy pacjentach obrabiac tylek ludziom to nie wypada wielmozna PANI.

Gabinet wyposażony na dobrym poziomie, czysto. W miarę punktualnie przyjmowanie pacjentów. Niestety tyle dobrego o tym miejscu. Trudności z uzyskaniem informacji na temat planowanego leczenia. Zdawkowe ogólne odpowiedzi. Mojemu znajomemu po 3 miesiącach wypadło całe wypełnienie zęba. Wizyty o długości 20-30 minut ale przede wszystkim zachowanie Pani mocno odbiegające od profesjonalizmu prawdziwego lekarza z powołania. Pani oschła, małomówna, nie dbająca zupełnie o właściwą relację z pacjentem. Miałem wrażenie, że Pani ta uważa, że jest jedyna w mieście i dalej są lata 90-te. Ogólne wrażenie bardzo niemiłe. Z pewnością więcej tam nie pójdę.

Pani doktor warta polecenia. Znakomity fachowiec. Ceny umiarkowane. Wyposażenie gabinetu na 4. Posiada własny RTG.

Gorąco polecam,profesjonalnie wyposażony gabinet,sumiennie wykonuje swoją prace.

Pani raczej bardzo małomówna, trudno się dowiedzieć jak dłułgo potrwa leczenie. Bardzo oschle podchodzi do pacjęta.Pomoc dentystyczna - bardzo mrukliwa.Ogólnie bardzo niemiłe wrazenie. Więcej tam nie pójdę.

Wszystko w jak najlepszym porządku.Fachowa i kompleksowa usługa i w myślę w bardzo przystępnej cenie.