lekarz Małgorzata Wtorek-Golowska

Super lekarka. Konkretna osoba. Mowi co mysli. Ja takich ludzi cenie a u lekarza do wazne zeby mowil cala prawde I nie owijal w bawelne.

U Pani Doktor byłam jak miałam 16 lat. Problemy z jakimi się zgłosiłam zbagatelizowała! Na wtórny brak miesiączki zaleciła dietę w dodatku obrażając moją osobę ciętą ripostą. Za wizytę zapłaciłam 70 zł i zero pomocy ani recepty się Pani Doktor wypisać nie chciało. Bardzo nie delikatna w badaniu młodych dziewczynek. Po wizycie u Pani Doktor się zraziłam do ginekologów gdyż pomocy nie uzyskałam i jeszcze chamstwa doświadczyłam. Za 3 lata wystąpiły kolosalne problemy i wyrok z którym trzeba żyć do końca życia. Gdyby Pani Doktor zajęła się moim przypadkiem uczciwie to może mój problem byłby mniejszy niż obecnie i było by łatwiej. 23lata temu urodziłam się na jej zmianie-za to dziękuję ale mnie raczej rodzenie dzieci nie będzie pisane. A wystarczyło się zainteresować przypadkiem tej 16 latki, gdy to się wszystko zaczynało.

USG - 30 zł, wizyta - 70 zł. Lubiana i mila lekarka. Bardzo kompetentna. Zna się na tym co robi.

kompetentnie, rzeczowo i na temat. słuzy pomocą. tłumaczy łopatologicznie problem !! podejscie bez fanatyzmu :) polecam innym paniom, ja jetem jej pacjetką od wielu lat i jestem zadowolona

Kompetentna i miła pani doktor. Jedyne zastrzezenie:rzadko przyjmuje,dzięki czemu ma mnóstwo pacjentek,ale czasem trzeba w poczekalni czekać na swoją kolej nawet kilka godzin.Pani doktor nie umawia się na dany dzień i godzinę:(

Kompetentna i miła pani doktor.