lekarz Małgorzata Zając

1,7
1,9
1,6

Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Byłam na wizycie , Pani była miła ,zebrała wywiad, wykonała badanie i wystawiła receptę dokładnie tłumacząc kiedy, ile i jakie leki przyjmować . Pozytywnie oceniam wizytę . Widać że kobieta konkretna i wie po co pacjent przychodzi i że w poczekalni czekają następni pacjenci, nie przedłuża wizyt zbędymi pogaduszkami . Pozdrawiam

Po wizycie u Pani Zająć, myśle sobie… dlaczego pani pracują w przychodni z tyle ludzi codziennie dostają taki zepsuty nastrój po wizycie. Dlaczego? Z jakim nastrojem Pani rano wstaje o odzie do pracy , kiedy już nie lubię ją. Bo będzie miała tyle ludzi w ciągu dnia. Jestem w szoku od wizyty do Pani doktor. Jo nie jest to normalnie nie być zainteresowanym pacjentem, nie mieć chęci pomoc. Brak podejścia. No dramat po prostu. Jeżeli Pani to czyta, to proponuje wieczorem po pracy przeczytać sobie książkę - transerfing rzeczywistości. Mi ...

Mi czasami szkoda takich ludzi którzy nie lubią swojej pracy …

Przypadkowo trafiłam na wizytę do Pani doktor. Niestety wizyta przebiegła bardzo negatywnie. Pani doktor podważa przyczyny wizyty i objawy. Zanegowała wszystkie moje objawy mówiąc, że powinnam zbadać swoje zdrowie psychiczne...Odmówiła wydania skierowania na badania, twierdząc, że jak chce to "proszę iść samemu zapłacić i się zbadać". Jedynie z czym wyszłam to z receptą na leki maskujące objawy. Lekarz odmawia szukania przyczyny i po prostu wypisała receptę, którą wyrzuciłam do kosza. Okropne podejście do pacjenta, arogancja i chyba niezadowolenie ze swoje pracy. ODRADZAM! Nie była to postawa rzeczowa i wskazująca na szeroką wiedzę Pani doktor. Postawa niemiła, bez szacunku i bez chęci pomocy.

Po pierwsze nie szkodzić...
Nie wiem czy przypisanie leku bez leczenia przyczyny pozwoli cieszyć się pacjentom zdrowiem.

Kobieta (lekarką trudno ją nazwać) niemiła, podważa powody wizyty, nie chce wypisać badań krwi zleconych przez specjalistę, które są medycznie uzasadnione. Kpi z pacjenta i lekceważy powód wykonania badań, nie jest zainteresowana pacjentem. Zachowuje się, jakby była tam za karę, a nie żeby pomagać pacjentom. Stanowczo odradzam korzystania z usług tej Pani, lepiej omijać ją szerokim łukiem.

Miałam dzisiaj teleporade i uzyskałam wszystkie niezbędne dla mnie informacje, receptę lekarka wystawiła, rozmowa krotka fachową i rzeczową, dla mnie na plus

Dzisiaj miałam teleporade. Poprosiłam o bezpieczny lek na sen, bo od dłuższego czasu nie mogę spać. Zaproponowała leki psychotropowe na depresję. Chociaż nie nam żadnej depresji o czym wyraznie poinformowałam. Żadnego wywiadu, czy nie mam innych chorób, żadnych pytań, żadnych zaleceń. Wypisała receptę i rozłączyła się. Oschła, nieuprzejmą. Nigdy więcej!!!!

Pani Zając była moim lekarzem rodzinnym już dosyć dawno, kilka lat temu. Bardzo źle wspominam wizyty u niej. Praktycznie zawsze była oschła, niemiła, znudzona, zupełnie niezainteresowana pacjentem. Sprawiała wrażenie jakby nie była lekarzem lecz jakąś zupełnie przypadkową osobą, którą posadzili w gabinecie za karę i kazali siedzieć tam i przyjmować pacjentów. Gdy coś do niej mówiłam to nawet nie patrzyła na mnie, tak samo gdy mi raczyła czasem odpowiedzieć. Piszę ,,raczyła" bo często nie dopowiadała na moje pytania, miałam wrażenie, że mnie ignoruje albo też nawet jej się nie chce odpowiedzieć, nie wiedziałam czy mnie w ogóle słyszy. Prawie nigdy nie chciała wystawiać skierowań na badania mimo, że miałam wskazania do kontroli; zawsze musiałam wprost żebrać o jakiekolwiek skierowanie.Na szczęście prawie nie chorowałam więc tylko kilka razy byłam zmuszona ją odwiedzić. Miarka się przebrała gdy przyszłam do niej z bolącym od kilku tygodni nadgarstkiem, prosiłam o kilka dni zwolnienia bo nie mogłam pracować ( mam pracę fizyczną). Pani Zając nawet nie raczyła podnieść się ze swojego wygodnego krzesła, z daleka popatrzyła na moją rękę i stwierdziła że ona nic tam nie widzi. Prosiłam o skierowanie na prześwietlenie - uznała że nie potrzeba. Chciałam skierowanie do chirurga - powiedziała że nie widzi takiej potrzeby ale skoro bardzo chcę ...Łaskawie mi wystawiła. I po usilnych prośbach dała 3 ( słownie: trzy) dni zwolnienia. Zanim dostałam się do specjalisty minęły 4 mies. Zrobiłam RTG nadgarstka, okazało się że było złamanie jakiejś małej kości. Teraz było już krzywo zrośnięte i tak mi zostanie na zawsze. A wszystko to dzięki tej pani. Zmieniłam lekarza i już dawno należę do innej pani doktor ale tamta została w mojej pamięci jako jeden z najgorszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Nie napiszę, że ,,najgorsza" bo na podobnych już kilka razy trafiłam. Ubolewam, że ludzie płacą wysokie składki aby móc się leczyć na NFZ a co jakiś czas mamy pecha trafić na tak beznadziejnych lekarzy, którzy lekarzami nigdy być nie powinni.

Byłam u Pani Małgorzaty już dość dawno temu, jeszcze gdy pracowała w przychodni na ul. Kołobrzeskiej. Pani doktor była bardzo niemiła, wyśmiewała mnie odpowiadając na moje pytania. Musiałam o jedną rzecz dopytywać kilka razy, ponieważ Pani doktor nie chciała konkretnie odpowiadać na moje pytania. Byłam u tej Pani tylko raz i nigdy więcej, na następną wizytę zmieniłam lekarza rodzinnego na kogoś innego i wszystkim polecam zrobić to samo. Szkoda tracić swoich nerwów na wizytę u tej Pani. Serdecznie nie polecam!

Przed wizytą czytałam komentarze i do przychodni szłam zestresowana. Jakie było moje zaskoczenie gdy zamiast tej pozbawionej ludzkich odruchów lekarki, w gabinecie spotkałam sympatyczną i empatyczną kobietę. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie wytłumaczyła i rozpisała jak przyjmować przepisane leki. Dostałam również skierowanie na badania (tu czytałam, że na takie nie ma szans). Pare dni później odbyłyśmy teleporadę. Rozmowa konkretna, ale wciąż uprzejma. Jestem zadowolona z usług świadczonych przez Panią Doktor.

Widzę, że od lat nic się nie zmieniło. Pod gabinetem pusto, A jeśli są już jacyś pacjenci, to tacy, którzy nie załapali się do swojego lekarza. Lekarka arogancka, nieprzyjemna, bez szacunku i z ignorancją odnosząca się do pacjenta. Mam wrażenie, że czerpie przyjemność, z tego, że może kogoś upokorzyć. Nie spotkałem do tej pory takiego lekarza. Nie bez powodu przerzucają tą panią z jednej przychodni do drugiej. Już od samego wejścia robi łaskę, jakby pracowała za karę. Jak taki człowiek może pracować jako lekarz? Teraz przyjmuje w przychodni na Sojowej i mam nadzieję, że długo tu nie zostanie. Nie jest tajemnicą, że mało, kto chce z panią współpracować. Swoim zachowaniem wzbudza antypatię również wśród personelu. Pani doktor może to Pani potrzebuję pomocy i powinna Pani wybrać się do specjalisty