mgr Małgorzata Żarska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!! Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.

Polecam Panią Małgosię ,ma super podejście do dzieci jest osobą ciepłą , uśmiechniętą. Przez gry i zabawy mój synuś chętnie współpracuje z nią , wcześniej nieudana próba u logopedy ( państwowego) .

Trafiłam do pani Małgosi z polecenia z moim synkiem. Niestety mały ma autyzm. Pani pracuje z nim metodą krakowską. Na początku było ciężko, bo synek nie chciał współpracować ale po jakimś czasie ruszyło. Jeżeli szukacie terapeuty pracujacego kompleksowo metodą krakowską polecam. U mojego drugiego syna prowadzi nauke czytania też polecam.

poszłam z moją "niesforną" córką do tej pani, mając już za sobą wizyty w innych gabinetach gdzie moja Niunia nawet buzi otworzyć nie chciała nie mówiąc już o ćwiczeniach, a ma 5 lat i fatalna wymowę więc ćwiczyć musimy i jakież było moja zdziwienie gdy mała zaczęła ćwiczyć. Pani wyciągnęła fajne gry, pomoce trochę tez "pograły" w gry logopedyczne na komputerze i córka nie chciała stamtąd iść. Polecam.

Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pani Gosia ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jest bardzo elastyczna. Gdy moje dziecko chorowalo nie odmówiła przyjazdu do domu. Pracuje też z niepełnosprawnym dzieckiem mojej koleżanki z dobrym skutkiem. Mały przynajmniej chce ćwiczyć. Polecam.

Zdecydowanie polecam. bardzo miła, nie narzucająca się osoba. Bardzo delikatna w pracy z dzieckiem i co najważniejsze skuteczna. Czasami tylko problem z terminem bo ma dużo dzieci, ale po pierwszej wizycie przyjmuje już co tydzień.

Polecam Panią Małgosię, bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy, ma bardzo dużo cierpliwości, moje dziecko ją uwielbia.