lek. dent. Małgorzata Ziegler-Nowak

Pani doktor uratowała mi niejednego zęba, mojej córce również. Zawsze porządnie wszystko zrobione. Miło i sympatycznie. Polecam

Nie polecam, zero profesjonalizmu jakby za karę robione, ewidentnie pani minęła się z powołaniem. Trzema wizytami tak mi narobiła ze wszystko prywatnie trzeba robić po nie spełna pół roku ... Odradzam naprawdę.

Odradzam naprawdę.

Leczenie kanałowe przeprowadzone profesjonalnie, w rozsądnej jak na ten zabieg cenie. Pani doktor sympatyczna. Polecam

Fachowiec i już. Pani doktor uratowała mi nie jednego zęba. POLECAM gorąco. Super podejście tez do dzieci :-)

Polecam panią doktor. Miła dokładną. Wyrywała synowi mleczaki mały nie bał sie wyszedł bez płaczu. Polecam

Szybko, sprawnie, bez problemów, profesjonalne podejście, mikroskopowe leczenie kanałowe trudnego zęba - POLECAM !

Zdecydowanie odradzam Ta Panią stomatolog/endodonta... Po wstępnym leczeniu kanałowy pod mikroskopem ząb po kilku dniach samoistnie pękł na pół... Ponad to sama wizyta pozostawia wiele do życzenia... Brak informacji o czymkolwiek, podejście do pacjenta-zadne- już nie wspomnę o tym, że wiertło utknelo mi w zebie a aparatura spadła na kolana. Naprawdę szczerze nie polecam.

Bardzo kompetentny, wyjątkowo uprzejmy i sprawny warsztatowo stomatolog. Trafnie diagnozuje i skutecznie leczy.

Byłam u Pani doktor z moim synem ma cztery latka .Pani doktor była bardziej przejęta zużyciem sprzętu ,nie potrafiła podejść do dziecka ,była nerwowa i nieuprzejma .Zdecydowanie nie polecam

A ja Pani Dr.bardzo dziękuję. Jestem zadowolona bardzo z leczenia prywatnego i na NFZ.W obu przypadkach bardzo miłe, przyjazne i profesjonalne podejście. I nie było żadnej odmowy na temat znieczulenia podczas borowania zębów i zawsze padało pytanie ze strony Pani Dr.czy znieczulamy i to nie podczas wizyt prywatnych ale wizyt na NFZ.Z Panią Dr.widzę się za pół roku i z ogromną przyjemnością wrócę. Pozdrawiam serdecznie Panią Dr.i Panią asystentkę również bardzo miłą i sympatyczną osobę.