lekarz Małgorzata Zierkiewicz

Radiolog

Wizyta odbyła się szybko ,sprawnie o czasie. Miła obsługa w recepcji. Pani Doktor b. mila. kompetentna i empatyczna. Otrzymałam poradę i leczenie.

naprawdę pomaga i ma serce dla każdego pacjenta..... wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista kardiolog - wdzięczny pacjent

Dr Zierkiewicz diagnozowała moją mamę. To wspaniała osoba i świetny specjalista. Jest cierpliwa, odpowiada na pytania językiem zrozumiałym dla laika i jest bardzo ciepłą osobą. Jest bardzo wnikliwa i dokładna - sprawdzi wszystkie badania zanim postawi diagnozę. Mamy do niej ogromne zaufanie. I co nieczęsto zdarza się wśród lekarzy tej klasy - to jest bardzo skromna i normalny człowiek. Serdecznie pozdrawiamy Pani Doktor i życzymy, aby przy tym nawale pracy znalazła Pani czas na urlop.

Polecam wszystkim przychodnię MEDIX, w której Pani doktor pracuje. Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Badanie odbywa się w miłej atmosferze i wszystko jest dokładnie tłumaczone. Najlepszy diagnosta jakiego udało mi się poznać. Bardzo sympatyczny specjalista.