lekarz Małgorzata Zierkiewicz

Internista, Kardiolog

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

Super profesjonalistka,mily,kompetentny lekarz,ma czas dla pacjenta,dobrze tlumaczy schorzenia, serdecznie polecam!!!!!

Pani Doktor jest przemiła, jest sympatyczną i bardzo kompetentna osobą. Leczyłam się u niej. Po zakończonym leczeniu nie odczuwam żadnych problemów z funkcjonowaniem. Serdecznie polecam Panią M. Zierkiewicz

Bardzo profesjonalny lekarz. Dokładnie słucha, wszystko jasno i spokojnie tłumaczy oraz bardoz dobrze dobrała mi leki. Serdecznie polecam

Miałam okazję kiedyś leczyć się u Pani doktor Zierkiewicz. Z czystym sumieniem mogę polecić ją, jako bardzo dobrego kardiologa. Wiem że byłam profesjonalnie leczona :)))

Polecam tego kardiologa. Jest szczera i konkretnie podchodzi do sprawy, nie owija w bawełnę jak inni lekarze. Dzięki dr Zierkiewicz mój stan zdrowia z miesiąca na miesiąc się poprawia. Polecam jest bardzo dobrym lekarzem. Przyjmuje w CDM Medix