Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza....Pani dr Zierkiewicz jest przemiłym i bardzo kompetentnym człowiekiem.

Doktor Zierkiewicz to wspaniały lekarz - jest bardzo uprzejma do pacjentów oraz naprawdę jest dobrym fachowcem. Takich jak ona nam potrzeba .

Polecam z całego serca ! Konkretny, bardzo doświadczony Lekarz. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze ! Wszystko Pani Doktor Zierkiewicz mi wytłumaczyła . Dawno nie spotkałam tak konkretnego lekarza.

Pani Małgorzata Zierkiewicz jest niesamowicie ciepłą i taktowną osobą, zainteresowaną problemem pacjenta. Zawsze prowadzi wnikliwy wywiad, nie oszczędza na czasie , czuć że chce rzeczywiście pomóc.

Fachowa i miła obsługa, pełen profesjonalizm, Pani Doktor budzi zaufanie. Szybka diagnoza , jestem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam :)

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Gabinet lekarski