Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

Polecam z całego serca ! Konkretny, bardzo doświadczony Lekarz. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze ! Wszystko Pani Doktor Zierkiewicz mi wytłumaczyła . Dawno nie spotkałam tak konkretnego lekarza.

Pani Małgorzata Zierkiewicz jest niesamowicie ciepłą i taktowną osobą, zainteresowaną problemem pacjenta. Zawsze prowadzi wnikliwy wywiad, nie oszczędza na czasie , czuć że chce rzeczywiście pomóc.

Fachowa i miła obsługa, pełen profesjonalizm, Pani Doktor budzi zaufanie. Szybka diagnoza , jestem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam :)

Brak empatii, protekcjonalny ton, wyniosła. Ani mi nie zaszkodziła, ani nie pomogła... Po wizycie u kolejnego lekarza okazało się, że pani doktor nie zaordynowała mi większości badań standardowo wykonywanych przy dolegliwościach opisanych przeze mnie. Może miała gorszy dzień, w każdym razie sprawiała wrażenie braku dbałości o pacjenta.

Doktor Małgosia Zierkiewicz zapewnia natychmiastową diagnostykę i kompleksowe dalsze leczenie kardiologiczne. Nie znam lekarza o większym zaangażowaniu oraz skuteczności działania. Przy takim podejściu nabiera się wiary i siły do walki. Dziękuję PANI Doktor!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

None
Pl.Hirszfelda 1/30