lekarz Małgorzata Zyguła

USG

Pani doktor faktycznie jest doskonałym diagnostą. Potrafi wysyłac na badania dotąd dopóki nie znajdzie choroby. Trafnie ustala leki. Jest jeden szkopuł. Pani doktor nie ma zwyczaju rozmowy z pacjentem. Nie ma z nim kontaktu. Czasem czuję się jak intruz.

Pani doktor jest świetnym lekarzem, godnym zaufania, stawia trafne diagnozy na podstawie badań których nie żałuje pacjentom.Przepisuje leki, które są skuteczne i tanie, a poza tym ma świetne podejście do pacjenta. Jest "lekarzem człowiekiem" a dziś takich szukać ze świecą.Wielu moich znajomych trafiło do Pani doktor z mojego polecenia i do dziś niektórzy nie mogą się nadziwić co to za cudowny lekarz.Lekarz godny zaufania.

lekarz o szerokich horyzontach, podchodzacy do pacjenta ze zrozumieniem, fachowy, zaangażowany, polecam

Niesłychanie uprzejmy lekarz, prawdziwy człowiek. Niespotykane w dzisiejszych czasach. Polecam wszystkim poszukujących "lekarza człowieka"

Niesłychanie uprzejmy lekarz, prawdziwy człowiek. Niespotykane
w dzisiejszych czasach. Polecam wszystkim poszukujących "lekarza człowieka"

Zdecydowanie polecam. pani doktor jest świetnym diagnostą, szczególnie dobra w badaniach USG, patrzy na pacjenta całościowo.

Małgosia jest świetnym lekarzem znającym się na swoim fachu a poza tym jest niezwykle miłą osobą, gorąco polecam.