Mamert Milewski

Alergolog

Od dziecka choruje na astmę i to jej najcięższą postać. Chciałem być taki sam jak moi koledzy. Grać w piłkę nożną co uwielbiam, jeździć na rowerze, chodzić z klasą na wycieczki. Ale najczęściej nic mi nie było wolno bo zaraz się zgrzej, zaziębię i zacznę się dusić. Siedziałem więc w domu kiedy inni bawili sie na polu, miałem zwolnienie z lekcji w-fu a i tak mimo ciągłego zażywania leków co najmniej dwa razy w roku lądowałem ciężko zaduszony w szpitalu. Miałem 13 lat kiedy z mamą trafiłem do dr. Milewskiego. Jak od każdego poprzedniego lekarza chciałem się tylko dowiedzieć czy to kiedyś minie czy też będę ciągle musiał z wielu fajnych rzeczy rezygnować. Doktor nie ukrywał, ze mam najcięższą postać astmy, ale wiele ode mnie zależy. Muszę swoją chorobę poznać i poświęcić jej trochę czasu. Regularnie i co równie ważne we właściwy sposób przyjmować leki. Byłem wtedy trochę zbuntowany bo miałem juz dosyć tych ograniczeń ale spokojne tłumaczenie doktora dotarto do mnie. Jestem jego pacjentem od ponad 10 lat. Kiedy grałem już z kumplami w piłkę, jeździłem na rowerze a szpitala nie odwiedziłam od 3 lat zacząłem się wspinać w skałkach i polubiłem góry. Doktor powiedział mi, ze ma pacjentów którzy weszli na Mount Blanc, Elbrus. To może ja będę kolejnym tej jesieni.

dajesz to cie leczy nie to cierp kocha kase na pacjecie mu nie zalezy beda ini '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Bardzo dobry lekarz, doskonały immunolog i specjalista od tocznia. Godny polecenia. Bardzo dobre podejście do każdej grupy wiekowej. W rozmowie z nim należy pamiętać o konkretach! Jedyne co można mu zarzucić to szorstkość w rozmowie, ale to wynika z dużej ilości pacjentów i pełniącej funkcji ordynatora na oddziale.

Ten lekarz jest świetny. Byla wcześniek u 6 alergologow każdy leczył mbnie na alergie mimo,że testy z krwi wyszly ok. Po lekach bylo troszke lepiej więc łykałam je zupelnie bez sensu. Dopiero gdy trafiłam (z warszawy) do doktora Milewskiego juz po pierwszej wizycie wiedziałam że dowiem sie co tak naprawdę mi dolega. Zalecił wykonanie badań i przepisal lek po ktorym wreszcie odzyskałam węch i nie mam zatkanego nosa... kicham też o wiele mniej niż wcześniej(kiedys oporanku zdażalo sie kolo 15-20kichnięć). POLECAM NA MILION %

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek w życiu spotkałam. Byłam jednym z najcięższych przypadków AZS w kraju, leczyłam się u miliona specjalistów, wydawałam setki tysięcy złotych na nic. Przez 21 lat mojego życia nikt mi nie pomógł. Do czasu aż dotarłam do Pana Milewskiego. Doktor zaoferował mi pomoc. Teraz po około rocznej terapii jestem zdrowa. W końcu mogę żyć poza szpitalem, bez bólu, bandaży, sterydów. Jeśli mogę coś powiedzieć o Doktorze Milewskim to na pewno to, że jest to wyśmienity lekarz, zdecydowanie godny polecenia, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, który potrafi ...

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek w życiu spotkałam.

Jeśli mogę coś powiedzieć o Doktorze Milewskim to na pewno to, że jest to wyśmienity lekarz, zdecydowanie godny polecenia, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, który potrafi czynić cuda.

Jest jeden warunek. Trzeba chcieć go słuchać.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Kraków"?

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
Gabinet Alergologii Dziecięcej
ul. Cystersów 16
Kraków
Zakład Opieki Zdrowotnej "Medycyna Pracy" Sp. z o.o.
Ciepłownicza 1
dr med. Aleksander Obtułowicz - dermatolog, wenerolog, alergolog