prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnamaprof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Od 24 lat pracuję w zawodzie jako chirurg stomatologiczny i szczękowo-twarzowy na
Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od 4 lat jestem ...

Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od 4 lat jestem Kierownikiem Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie. Równocześnie pracuję w Hospicjum im. Małego Księcia, gdzie zajmuję się leczeniem osób niepełnosprawnych i głęboko upośledzonych.

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.

Polecam, ząbki wyrywa wspaniale i korniaczki też, bez żadnych komplikacji i bólu, podejście do pacjenta super!!!! Więcej takich Specjalistów! Wdzięczna pacjentka.

Bardzo dobry specjalista. Niesamowite podejście do pacjenta, wysokie kompetencje. Pan Profesor usunął mi wszystkie cztery ósemki, bez większego bólu i komplikacji. Z czystym sumieniem polecam :D

Niesamowity lekarz, podejście do pacjenta bardzo ciepłe i z humorem, wysokie kompetencje , świetny specjalista, usuwał mi ósemkę, cały zabieg trwał 15 minut, po zabiegu nie ma żadnych komplikacji, dostałam też numer telefonu w razie gdyby coś mnie zaniepokoiło , uprzejmy i kulturalny, posiada ogromne doświadczenie w chirurgii szczękowej, polecam wszystkim z całego serca

Jestem po zabiegu usuniecia 8-semki.Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie. Pan doktor zminimalizowal mój stres przyjemna rozmową.

Doskonały chirurg stomatolog. Serdecznie polecam

Doskonały chirurg stomatolog. Serdecznie polecam

Moim zdaniem najlepszy lekarz w swoim fachu. Podczas gdy straciłam nadzieję na jakąkolwiek pomoc, ciągle słysząc odmowy innych lekarzy, Pan Profesor bez chwili zawahania zajął się chorobą mojego syna. Gorąco polecam.