lek. dent. Manuela Markowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Witam w niedzielę przyjechałam na pogotowie dentystyczne z okropnym bólem zęba gdzie przyjmowała Pani dr Manuela zaznaczę że jestem w ciąży gdzie bardzo bałam się chodzić do dentysty. Pani doktor przemiła sympatyczna nic mnie nie bolało o wszystkim mówiła co w danej chwili będzie robić profesjonalnie podejście do pacjenta.Polecam Panią doktor z całego serca i będę odwiedzać gabinet regularnie

Pani Manuela to świetny lekarz, super podejście do pacjenta (nawet do takiego który jest bardzo zestresowany). Wyrwanie ósemki okazało się bezbolesne, wszystko świetnie pani doktor mi wytłumaczyła co będzie robić. Naprawdę polecam :)

Pani doktor jest wspaniała; gorąco polecam wyleczyła nie tylko moje zęby ale i duszę. Wspaniałe podejście do pacjenta i opieka. Było mi wstyd odwiedzić stomatologa teraz do pani doktor chodzę z przyjemnością.

Pani z mistrzowskim podejściem do pacjenta. Przede wszystkim wyrozumiała i delikatna w tym co robi. Efekty dużo lepsze niż po wcześniejszych wizytach z innych gabinetach. Polecam każdemu kto boi się wizyty u dentysty

Pani Manuela jest konkretną rzetelną znającą się na swoim fachu lekarka, a żeby było mało to jeszcze ładną ;) 5 gwiazdek!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała