lekarz Marceli Chmiel

Gastroenterolog

Dr Chmiel leczył mnie pół roku. Nie zdiagnozował ostrego zapalenia trzustki, z którym chodziłam co najmniej trzy miesiące. W końcu trafiłam na pogotowie i do szpitala na Wołoską w takim stanie, że otwarto mi niepotrzebnie brzuch, aby się zorientować, co się dzieje. Na OZT wystarczą antybiotyki!

Miałem gastroskopię u dr Marcelego i muszę przyznać że przeprowadzona była bardzo szybko i sprawnie oraz bezboleśnie. U mnie trwało to ok 3 minut

Lekarz, który prawidłowo zdiagnozował moją mamę i skutecznie "ustawił" na takie leki i takie zalecenia, dzięki którym wreszcie może normalnie funkcjonować w zakresie układu pokarmowego. Lekarz miły, kompetentny, objaśnia szczegółowo mechanizm choroby i w związku z nim zaproponowane leki do terapii i zasady diety. Z czystym sumieniem polecam tego pana doktora.

Z czystym sumieniem polecam tego pana doktora.

polecam Pana Doktora gorąco. Wracam do niego zawsze w nawrotach bóli, robił mi też gastroskopię - szybko i bezboleśnie. Wspaniały człowiek i lekarz.

Wspaniały człowiek i lekarz.

Gastroskopia u Pana doktora Chmiela przebiegła bardzo sprawnie i szybko, jest miłym i grzecznym lekarzem. Słucha pacjenta. Polecam Pana Doktora !

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Warszawa"?

Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy