lekarz Marceli Chmiel

Gastroenterolog

Dr Chmiel leczył mnie pół roku. Nie zdiagnozował ostrego zapalenia trzustki, z którym chodziłam co najmniej trzy miesiące. W końcu trafiłam na pogotowie i do szpitala na Wołoską w takim stanie, że otwarto mi niepotrzebnie brzuch, aby się zorientować, co się dzieje. Na OZT wystarczą antybiotyki!

Miałem gastroskopię u dr Marcelego i muszę przyznać że przeprowadzona była bardzo szybko i sprawnie oraz bezboleśnie. U mnie trwało to ok 3 minut

Lekarz, który prawidłowo zdiagnozował moją mamę i skutecznie "ustawił" na takie leki i takie zalecenia, dzięki którym wreszcie może normalnie funkcjonować w zakresie układu pokarmowego. Lekarz miły, kompetentny, objaśnia szczegółowo mechanizm choroby i w związku z nim zaproponowane leki do terapii i zasady diety. Z czystym sumieniem polecam tego pana doktora.

Z czystym sumieniem polecam tego pana doktora.

polecam Pana Doktora gorąco. Wracam do niego zawsze w nawrotach bóli, robił mi też gastroskopię - szybko i bezboleśnie. Wspaniały człowiek i lekarz.

Wspaniały człowiek i lekarz.

Gastroskopia u Pana doktora Chmiela przebiegła bardzo sprawnie i szybko, jest miłym i grzecznym lekarzem. Słucha pacjenta. Polecam Pana Doktora !

byłam dzisiaj na gastroskopi w lux medzie,udało mi sie trafic własnie do tego lekarza,strasznie sie bałam ale dr wsszystko tłumaczy i ze uz konczy,badanie fakt nieprzyjemne -łzy mi poleciały ale bardziej z nerw ,badanie bezbolesne wykonane szybko jakby wiedział ze juz człowiek chce byc po ;-)) w trakcie gastroskopii mowi co robi ,co moze sie wydarzyc np ze nagle moze sie odbic i zeby tego sie niewstydzic ,po badaniu objasnia wszystko ,warto zaplacic te 160zl wycierpiec 5 minut bo tyle to trwa max a nie jakies znieczulenia ogolne itd .lekarz naprawde w porzadku !!!

Dr Marceli Chmiel uratował mi życie ! Przed wizytą u Dr Dmiela byłem u wielu innych lekarzy. Żaden z nich nie rozpoznał mojej choroby. Gorąco polecam Dr Marcelego Chmiela wszystkim. Arnold Hajduk

Gorąco polecam Dr Marcelego Chmiela wszystkim.
Arnold Hajduk

W poniedziałek(14032011) robiłem u Pana Marcelego kolonoskopię pod narkozą. Bardzo kompetentny. Zero strachu. Nic nie boli i nie krwawi, czyli badanie zostało wykonane delikatnie. (cena wizyty zero, cena narkozy 315 )

Dzisiaj mialem robiona gastroskopię u p. Chmiela w Damianie. Wahalem się miedzy narkozą a znieczuleniem gardła. Wybrałem tę drugą opcję. W ogóle nie bolało, aczkowiek nie jest to przyjemne badanie. P doktor powiedzial, ze jestem jego 50 000+ pacjentem. Badanie trwało góra 3-4 minuty i jest do zniesienia. Traktuje pacjenta kompleksowo i nie szczedzi slow z objasnieniem przyczyn i skutkow choroby. Polecam!

Jestem po trzech wizytach u Pana Doktora + gastroskopia i nadal jestem zadowolona z przebiegu leczenia oraz podejścia do pacjenta.Polecam.