Fachowiec od wielu lat, ma doświadczenie w wielu dziedzinach medycyny. Polecam, nigdy nie było problemów z wizytą

Zgadzam się w 100% z opiniami Anonima oraz P. Moniki, od 12 lat miałam przyznany stopień umiarkowany, który przez w.w. lekarza został obniżony do lekkiego. Również uważam jest to spowodowane albo brakiem rzetelnej wiedzy na temat ocenianego schorzenia albo brakiem jakiejkolwiek empatii dla drugiego człowieka. Na szczęście od każdej decyzji można się odwołać.

Jaki on tam dobry miałam przez 4 lata stopień niepełnosprawności umiarkowany z powodu raka i innych dolegliwości. Nagle cudownie ozdrowialam i lekarz dał mi lekki na komisji podejście masakryczne... Odradzam

Według mnie Pan doktor, nie ma zbyt wielkiego pojęcia na temat chorób przewlekłych i chyba sądzi, że wraz z upływem lat zdrowie osoby chorej przewlekle ulega poprawie. Jak dla mnie brak serca i kompetencji.Obniżanie stopnia niepełnosprawności po kilkunastu latach choroby raczej nie jest odpowiednią decyzją, a już na pewno nie taką, jaką można by było w jakikolwiek sposób uzasadnić.

Uratował mi życie. Trafiłem na Izbę Przyjęć z zapaleniem opon mózgowych. Położyli mnie na łóżku na korytarzu i kazali czekać. Wyłem z bólu głowy, ale kto by się tam mną przejmował. Leżałem tak 3h do momentu kiedy dr. Palicki przyjechał na dyżur. Kazał pobrać płyn rdzeniowy, szybkie rozpoznanie choroby i na oddział. Nie wiem co by było gdyby nie on. Dziękuję

Takich lekarzy jest już niestety coraz mniej. Wrażliwy, kompetentny i bezinteresowny!!! Polecam szczerze!!!

Bardzo dobry "ludzki" lekarz. Może czasem miewa trudniejsze dni, ale kto ich nie ma? Bardzo poważnie traktuje pacjentów!Polecam!!!

Po prostu dobry lekarz i człowiek! Nie tylko leczy ale również pomaga w różnych trudnych sytuacjach.

bardzo kompetentny, interesuje się pacjentem, skutecznością zalecanego leczenia, otwarty na konstruktywną krytykę i sugestie- nierzadko odważne:) polecam

Polecam Wszystkim tego lekarza!!! to mój rodzinny!!!Najlepszy...Ma Dar od Boga!!! Niesamowity lekarz i wspaniały człowiek... Ma serce i patrzy w serce...