lekarz Marcin Bębenek

1,6
1,9
1,7
1,7

Tragedia. Stracony czas oraz pieniądze. Nie polecam iść do tego ,,ortodonty'' obiecuję wiele a jedyne co potrafi to kasować pieniądze pacjenta i nic więcej. Winę jego złego leczenia próbuje zwalić na pacjenta. Nie polecam. Ordynarny człowiek swoje niepowodzenie próbuje zwalić krzykiem na pacjenta.

Bardzo zarozumiały nieprzyjemny ,przemądżały zero podejścia do pacjenta .Rok czekania na wizytę na darmo ,nie polecam

0 kompetencji!!!! Krzyczy na pacjenta i ma bardzo niemile odzywki!!! Przychodzę naprawić zęby a nie posłuchać jaka jestem zła! Strasznie zarozumiały gość co myśli że pozjadał wszystkie rozumy!!!

Raczej z niego kiepski fachowiec, a na dodatek bardzo arogancki. Jak cos zchrzani to zaraz krzykiem próbuje zwalic wine na pacjeta.Nie polecam!!@

Niekompetentny, arogancki. Leczyłam zęby prawie cztery lata, po ściągnięciu aparatu zęby były nadal krzywe, wyglądały jak przed założeniem aparatu. Po półtorej roku noszenia ortodonta powiedział, że na kolejnej wizycie będzie pobierał wyciski, i tak co wizytę przez kolejne dwa lata łudziłam się, że za miesiąc ściągam aparat i kończę leczenie u tego ortodonty. Po dziewięciu miesiącach od ściągnięcia powinnam udać się na wizytę kontrolną, jednak zdecydowałam, że po takim leczeniu, gdzie przez cztery lata zęby nie zostały wyprostowane, to będzie jedynie strata pieniędzy. Nie chce mieć więcej do czynienia z tym lekarzem.

Porażka. Nie polecam . Niby lekarz a zero podejścia. Tylko krzyk i nic innego . Bardzo ordynarny doktor .

Uważam, ze jest to godny polecenia ortodonta. Posiada ogromną wiedze, którą potrafi przekazać, kompetentny (co teraz ciężko trafić), dodatkowym atutem jest to, iz w gabinecie panuje fantastyczna atmosfera. Z czystym sumieniem moge polecic :)

Nie ma podejścia do dzieci jest zarozumiały dziecko chodzi do klasy w której wiele osób chodzi do ortodonty do Bębenka i wszystkie dzieci się wycofały próbuje wmówić kłamstwo i mówi że już za nie długo ma dziecko urodziny po których będzie musiał płacić za aparat totalny oszust nie umie dostosować aparatu nwm jak mu mogli dać tyle certyfikatów i zgodę na leczenie

Nie poważny, nieodpowiedzialny i zarozumiały ortodonta ZERO PODEJŚCIA DO DZIECI NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!

Zarozumiały ortodonta nakazuje wyrwać dziecku kilka zębów, po czym informuje że nie podejmie się dalszego leczenia a także żeby iść gdzieś prywatnie. Totalna porażka!!!