mgr Marcin Bociański

Podczas wizyty kontrolnej był niemiły, zwrócił mi uwagę że nie pamiętam nazwy zabiegu, który był wykonany 2 tyg wcześniej,równie dobrze mogłabym zwrócić mu uwagę, że skoro go wykonywał czemu nie pamięta co robił.Kiedy go poprosiłam o wypisanie wniosku do ubezpieczenia, odparł że nie wypisze , bo żadne ubezpieczenie nic mi nie wypłaci i nie wypisał. Myślę że to nie jego sprawa, czy ubezpieczenie wypłaci czy nie.

Bardzo profesjonalny lekarz, operował kolano mojego syna dwa razy. Polecam, świetne podejście do pacjenta, wszystko super się udało. Bardzo, bardzo dziękujemy Panie Doktorze.

Bardzo, bardzo dziękujemy Panie Doktorze.

U doktora Bociańskiego miałam wykonywany zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji, które bezpośrednio są wynikiem profesjonalizmu Pana doktora. Jest kompetentnym lekarzem ale także uprzejmym, kontaktownym człowiekiem.

Do doktora Bociańskiego trafiłam, gdy byłam na wizycie u innego lekarza. Dr Zatorski zawołał dr Bociańskiego, aby ten zobaczył moje zdjęcie RTG. (Było na nim widać dziure w kości udowej). Doktor Bociański skierował mnie na tomografię komputerową . Gdy przyszły wyniki okazało się, że mam guza kości udowej. (mam 15 lat). Od razu załatwił mi termin w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologi w Choprzowie na oddziale Ortopedii i Traumatologii narządów ruchu u dzieci. Ja nic nie musiałam robić. Zrobił wszystko za mnie i moich rodziców. Gdy przyjęli mnie do szpitala od razu zrobili mi rezenans magnetyczny. Wyniki miały byc w dzień mojej operacji. Tego dnia okazało się , że mój guz urósł w ciagu miesiąca 2 cm. Bali się go ruszyć. Doktor Bociański konsultował się z radiologiem,onkologiem,hematologiem i wieloma innymi specjalistami. Bardzo przejął się moim losem. Skierował mnie tez na rtg klatki piersiowej. Tydzień później przebyłam 4 i pół godzinną operacje usunięcia tego guza. Miałam przeszczep kości i tkanek. Teraz czekam aż zagoi mi sie dziura w kości. Blizna jest dość spora, ale nie przejmuję sie tym. Powoli odzyskuję sprawność w nodze. Jestem pod jego stała opieką. Jestem mu bardzo wdzięczna i zadowolona z jego pracy. Marta J.

Pełny profesjonalizm i zaangazowanie Szkoda, że za dobrym lekarzem w polsce nie idą bezpośrednio pieniądze.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. ps. aż miło się u takiego doktorka leczyć ;D ;D

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z idealnym podejściem do pacjenta.
ps. aż miło się u takiego doktorka leczyć ;D ;D

Szukałam diagnozy problemów z kolanem około 8 lat. W tym czasie odwiedziłam kilku lekarzy, którzy stawiali różne diagnozy, ale bez powodzenia. W końcu trafiłam do dr Bociańskiego, z polecenia koleżanki. Postawił diagnozę na pierwszej wizycie, bez zdjęcia, bez zbędnego "gadania". Zabieg w przychodni w Świętochłowicach, bardzo przyjemny zespół operacyjny z Panem doktorem na czele. POLECAM!!! PS. Doktor przyjmuje też w Gliwicach w Przychodni Kolejowej na ul. Opolskiej.

najlepszy lekarz jakiego poznałam .. Naprawdę przejmuje sie problemami ludzi i z całych sił próbuje pomóc ..

Pełna kompleksowa usługa. Długi termin oczekiwania, warto było. Po operacji dobra opieka.

Doktor Bociański operował mnie po złamaniu kości ramiennej na stoku. Przemieszczenie szyjki chirurgicznej z rotacją odłamów. Ma profesjonalne podejście do problemu i świetne do pacjenta. Przekonał mnie swoją znajomością tematu i pewnością siebie. Zrezygnowałam ze Sport kliniki na rzecz Sanvimedu w Zabrzu. Polecam, świetne warunki i dobra opieka. Jestem w trakcie rehabilitacji, dobrze się zapowiada, a blizna jest dość cienka. Dziękuję.