lek. dent. Marcin Bogurski

Umówiłem się na wizytę na leczenie kanałowe szóstki. Koszt leczenia kanałowego pod mikroskopem z nadbudową zęba ustaliliśmy telefonicznie na około 2 tyś. złotych. Koszt był zgodny z cennikiem na stronie internetowej. Podczas umówionej wizyty dowiedziałem się, że koszt leczenia to 4200 do 4800 zł. Za tę wiedzę zapłaciłem 200 zł. Nie miałem robionych żadnych badań, żadnych zdjęć. Zapłaciłem 200 zł za wycenę usługi, która różni się od cennika o ponad 100 %. Nikt nikomu nie broni leczyć kanałowo zęby za 4 - 6 tyś. - tylko trzeba to uczciwie przedstawić. Ja zostałem oszukany. Straciłem czas i 200 zł. To jest stomatologia XXI wieku.

Znakomity lekarz, kompetentny, konkretny, uprzejmy, miły. Gabinet przepiękny, ponad koszalińskie standardy. Cały personel bez zastrzeżeń. Świetna komunikacja. Polecam

Bardzo drogi dentysta i nieskuteczny. Robiłam kanałowe niecały rok temu, policzyli sobie 600 złotych a od kilku dni ząb znowu zaczął boleć. W innym że nie robili plombę, kawałek już mi się ukryszył -250 złotych to chyba jakiś zart

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p Marcina profesjonalna opieka fantastyczna i zdrowa atmosfera nawet nie czulam sie jak u dentysty polecam wszystkim kto jeszcze boi sie takich specjalistow serdecznie polecam wszystkim pozdrawiam

Ileż mniej mielibyśmy problemów, gdyby każdy z nas podchodził do wykonywanych czynności tak profesjonalnie i w tak doskonale zorganizowany sposób?!! Nie jestem lekarzem i nie mogę w pełni oceniać wyników leczenia od strony medycznej, ale od strony pacjenta z pewnością TAK. I dlatego głośno mówię: JESTEM BARDZO, BARDZO ZADOWOLONY. Komfort podczas zabiegów, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Przed każdą wizytą wiedziałem co i dlaczego będzie wykonywane. Trudno w kilku zdaniach wyrazić szacunek i podziękowanie dla Pana Marcina BOGURSKIEGO. I coś niemniej ważnego …. Personel ( przepraszam za to chłodne określenie), który miałem okazję poznać w międzyczasie -doskonała organizacja, życzliwość i zrozumienie. W trakcie wizyt obserwowałem innych pacjentów, którzy podzielali moją bardzo wysoką ocenę. Bardzo dziękuję i szczerze polecam, choć nie jestem szczodry w pochwałach. W tym przypadku same zalety!!! Najwyższa ocena za wszystko!!! Dziękuję raz jeszcze.
Jarosław Krasnodębski - dla niezdecydowanych tel. 602 727 152

Jestem czestym bywalcem roznych klinik od wielu lat .Klinika dr Bogurskiego swiadczy usługi na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem.Profesjonalizm 100%.Uczciwe podejście do pacjenta sklania mnie do rekomendacji tej kliniki wszystkim odwiedzających Koszalin jak i mieszkancow tego miasta.Pacjent z Australii A Poplawski

Perfekcyjna obsługa, profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia, szybkość i doskonała gwarancja na wykonane roboty...:). Sa to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w siebie...! Polecam. Mirek

Polecam. Mirek

Byłam u dr.Dagmasry rewelacyjna kobieta i bardzo delikatna, świetny fachowiec leczyłam 6-tkę kanałowo(3 kanały) i ok, a zanim do nich trafiłam przeszłam gehennę nikt nie potrafił mi powiedzieć dlaczego boli mnie pół szczęki..... To były moje najlepsze i najbardziej komfortowe wizyty u stomatologa ... polecam gorąco..teraż tam wracam z przyjemnością..

URRAAATOOOWAAAALIIIIII MOJEGO ZĘBA, w moim mieście kazali mi usnąć 2 zęby i grozili usunięciem innych, jednak pan marcin i jego ekipa zdiagnozowali w dwie minuty problem, kilka wizyt i moje zęby już nie bolą są super ;) mam 18 lat i szoda byłoby w tym wieku usuwać zęby. ZDECYDOWANIE NAJLEPSI U JAKICH BYŁAM!!!!!

Pan Marcin jest bardzo milym i wesolym czlowiekiem z duzym poczuciem humoru. moim zdaniem bardziej nadaje sie do cyrku niz na stomatologa. bylam na 6-7 wizytach, robilam kosmetyke (licowke, wybielanie)i jedno wypelnienie. w moim przypadku efekt jest niestety oplakany!do tego nie szanuje czasu pacjetow i jest nieuczciwy!