Marcin Bolek

Ortopeda

Wspaniały lekarz i człowiek pełen empatii, co jest ewenementem w dzisiejszych czasach. Mogłam liczyć na niego w każdej sytuacji, tłumaczył cierpliwie i odpowiadał na każde moje pytanie. Oby więcej takich specjalistów, a przede wszystkim takich ludzi. Polecam bardzo!!!

Doktorze, dziękuje bardzo za ludzkie podejście do pacjenta, mam nadzieję, że zawsze sie będzie Panu chciało chcieć ,tak jak teraz , rzadko dzisiaj spotyka sie sie lekarza który robi coś z potrzeby "lekarskiego"serca ,cierpliwość i kompetencja idą u Pana w parze,pozdrawiam i do zobaczenia .

Lekarz jakich mało!!!! Super. Dużo czasu poświęca pacjentowi jest miły, uprzejmy a przy tym 100 % profesjonalny. POLECAM.

Bardzo rzeczowy lekarz, uprzejmy, po tym jak inni lekarze mnie olali mowiac że wyniki badan są ok, myślał tak długo aż wpadł na pomysł przyczyny bólu! Super lekarz ktory nie wrzuca wszystkich do jednego worka, indywidualne podejście do pacjenta! polecam wszystkim

Wspanialy lekarz i człowiek. Ortopeda, o ogromnej wiedzy, wspanialym podejsciu do pacjenta i zaangazowaniu. Ogromnie polecam. Dla mnie dr Bolek jest LEKARZEM w pelnym tego slowa znaczeniu. Dziekuje Panu Panie Doktorze za fachowosc, wiedze, empatie, za czlowieczenstwo. Dziekuje

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radom"?

radomski szpital specjalistyczny
Radom