Marcin Bolek

Jestem bardzo rozczarowany „konsultacją”. Wyszedłem bez żadnych leków, propozycji leczenia, bez niczego. Wyprosiłem skierowanie na rechabilitacje. Chyba zbyt wiele sobie po tej wizycie obiecywałem. Stracony czas i pieniądze. Szukam dalej kogoś kto mi postawi diagnozę i precz leczenia.

Jestem bardzo rozczarowany „konsultacją”.
Wyszedłem bez żadnych leków, propozycji leczenia, bez niczego.
Wyprosiłem skierowanie na rechabilitacje.
Chyba zbyt wiele sobie po tej wizycie obiecywałem.
Stracony czas i pieniądze.
Szukam dalej kogoś kto mi postawi diagnozę i precz leczenia.

Wspaniały lekarz zawsze usmiechniety, pacjent jest dla niego najwazniejszy operował mają rękę zrobił to profesjonalnie szybko i bezboleśnie .W swoją pracę wklada swoje całe serducho Jest wspaniałym, miłym ,dobrym człowiekiem każdemu chce pomóc i poświęca dużo swojego czasu . Lekarz z powołaniem, najlepszy lekarz 😉Lekarz który ma WIELKIE SERDUCHO DLA PACJENTOW❤

Wspaniały lekarz i człowiek pełen empatii, co jest ewenementem w dzisiejszych czasach. Mogłam liczyć na niego w każdej sytuacji, tłumaczył cierpliwie i odpowiadał na każde moje pytanie. Oby więcej takich specjalistów, a przede wszystkim takich ludzi. Polecam bardzo!!!

Doktorze, dziękuje bardzo za ludzkie podejście do pacjenta, mam nadzieję, że zawsze sie będzie Panu chciało chcieć ,tak jak teraz , rzadko dzisiaj spotyka sie sie lekarza który robi coś z potrzeby "lekarskiego"serca ,cierpliwość i kompetencja idą u Pana w parze,pozdrawiam i do zobaczenia .

Lekarz jakich mało!!!! Super. Dużo czasu poświęca pacjentowi jest miły, uprzejmy a przy tym 100 % profesjonalny. POLECAM.

Bardzo rzeczowy lekarz, uprzejmy, po tym jak inni lekarze mnie olali mowiac że wyniki badan są ok, myślał tak długo aż wpadł na pomysł przyczyny bólu! Super lekarz ktory nie wrzuca wszystkich do jednego worka, indywidualne podejście do pacjenta! polecam wszystkim

Olewczy facet. Przyjąłby tylko gdyby człowiek umierał chociaż i to jest mało prawdopodobne... Cham prostak i gbur... NIE POLECAM !!!

REWELACJA!!!!!!!!!!!! Wspaniały lekarz, doskonale zajmuje się pacjentem a poza tym to bardzo ciepły i uprzejmy człowiek. Polecam w 100%

Lekarz bardzo zaangażowany w proces leczenia pacjenta. Wysłucha, doradzi. Ma świetną rękę- w jego wydaniu zastrzyki w kolano to przyjemność. Polecam go z całego serca.

czy ktoś wie czy on jeszcze gdzies przyjmuje. ma prywatny gabinet moze? bede wdzieczna za info. w szpitalu sa jednak straszne kolejki