lekarz Marcin Boruciński

Lekarz namówił mnie na operację złamanego obojczyka, a miałam jechać do Wrocławia, do końca życia będę żałować tej decyzji. Mimo moich sugestii (zgłaszałam ból barku oraz szyi, upadek był na głowe i bark) poza zdjęciem rtg żadne inne badania nie zostały wykonane. Wg. ortopedy operacja przebiegła pomyślnie i wypisał mnie ze szpitala z zapasem 3 tabletek na ból pooperacyjny. 2 tygodnie leżałam i płakałam z bólu, opiekę w szpitalu szkoda komentować, bo była tragiczna, pielęgniarka z łaską dawała mi paracetamol. Po 6 tyg w ortezie na kontroli nie stwierdzono zrostu obojczyka, po kolejnych 6 tyg u innego ortopedy stwierdzono że obojczyk jest źle złożony - odłamy nie stykają się co widac już na pierwszym zdjęciu po operacji, w dodatku założona płytka jest za krótka jak dla dziecka. Niedługo później płytka pękła. Po następnej operacji już u innego lekarza udało się uzyskać tyle że mam staw rzekomy do końca życia. Uszkodzenie obojczyka po pierwszej operacji jest nie do naprawienia ponieważ p. Boruciński poza złym złożeniem kości i umieszczeniem za małej płytki nie zauważył że obojczyk jest zrotowany i w ten sposób tkanki miękkie się zrosły. Aktualnie kości są za krótkie żeby przeprowadzić operacje przeszczepu, a nawet gdyby próbowac ją przeprowadzić ryzykując za krótki obojczyk do końca życia, to przy okazji trzeba by było orać cały staw barkowy żeby obojczyk odzyskał ruchomość i przestał się patologicznie rotować co pociąga za sobą cały szereg konsekwencji. Odwiedziłam kilku najlepszych ortopedów w Polsce i żaden nie daje nadziei, że będzie lepiej. Przed wypadkiem jeździłam na rowerze, pływałam, grałam w squasha... teraz nie mogę robić żadnej z tych rzeczy, ba! Nie mam pełnej ruchomości, a ręka jest bardzo słaba, nie mogę dźwigać, nie mogę nawet zrobić pompki bez ryzyka rozerwania stawu rzekomego, nie mogę spać na lewym boku. Mam 29 lat i jestem niepełnosprawna przez tego "lekarza".

Lekarz badający przez biurko. Skierowanie na rehabilitację,zalecenia,leki i wspaniały opis choroby. A w efekcie kolejna operacja której się nie podjął. Stracony czas i pieniądze. Doktor powinien odmawiać leczenia a nie mydlić oczy.

Bardzo dobry lekarz ,dokładnie tłumaczy ,miły, szczerze polecam .Pójdź a nie pożałujesz naprawdę jest Najlepszy

Wszystko ok.Nawet kolejność przyjmowania zgodnie z zapisami , a nie na "hura". Ale 100 to trochę za dużo. Mimo wszystko polecam.

fachowa pomoc, profesjonalna, bardzo jestem zadowolona

fachowa pomoc, profesjonalna, bardzo jestem zadowolona

Lekarz z powołania, przyjazny dla pacjenta, trafna diagnoza i wyczuwa się chęć niesienia pomocy. Sprawił że nareszcie chodzę bez bólu kolana i z optymizmem patrzę w przyszłość.

tłumaczy wszystko tak, że mozna zrozumieć, przejmuje się stanem pacjenta, u mnie nikt wcześniej nie rozpoznał co jest przyczyną dolegliwości, a byłam u 2 ortopedów.

Świetne podejście, pełen profesjonalizm. Przyjazny i kontaktowy. Polecam

Świetne podejście, pełen profesjonalizm. Przyjazny i kontaktowy. Polecam

ZAjebist gośc !!! lekarz z powołania a nie jak większosc w b-c tylko z nazwy ! polecam

ZAjebist gośc !!! lekarz z powołania a nie jak większosc w b-c tylko z nazwy !
polecam

Super gość! Podejście jak z innej epoki.

Super gość! Podejście jak z innej epoki.