lekarz Marcin Czternastek

Neurochirurg

Przepuklina L4-L5 . Pierwsza wizyta i decyzja o operacji . Teraz już 10 dni po operacji . Bóle z przed operacji ustąpiły już na drugi dzień po zabiegu (mrowienie uda , łydki , bóle w biodrze i podbrzuszu ) . Doktor zdecydowany , kompetentny i fachowiec w tym co robi . Wytłumaczył dokładnie co z czego się bierze jakie są zagrożenia i jakie konsekwencje nie operowania . Teraz wracam powoli do sprawnych . Polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej porady jak również pewnej ręki na stole operacyjnym .

Wspaniały lekarz!!!!!byłem operowany przez pana doktora w lipcu 2015r w odcinku kr.lędźwiowego,wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg,dużo czasu poświęca pacjentowi przed jak i po zabiegu.Bardzo polecam pana doktora.

Cudowny lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i poświęcony mi czas.

Wspaniały lekarz, życzliwy, kompetentny, wspaniały człowiek, uśmiechnięty, 100 % profesjonalizmu, wspaniałe podejście do pacjenta :) Lekarz godny polecenia :)

Fachowa opieka, żadnych komplikacji podczas operacji, lekarz który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i "opiekuje" się nim najlepiej jak tylko potrafi.Najlepszy lekarz jakiego w ogóle spotkałam. Polecam z czystym sercem!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza

ochronek