lek. dent. Marcin Dobrowolski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Genialny lekarz polecony przez znajomą od roku całą rodziną chodzimy do p. Marcina nieprawdopodobnie punktualny zorganizowany kompetentny i nad wyraz uprzejmy. Z genialnym podejściem do dzieci . Dzięki niemu wszystkie zęby w mojej rodzinie są zdrowe godny polecenia i warty swej ceny

Odkąd koleżanka poleciła mi Pana M.Dobrowolskiego wizyty u dentysty są przyjemnością. Niesamowite podejście do pacjenta, kompetentny, uprzejmy, punktualny i wszystko co najlepsze można powiedzieć o lekarzu.

Mam do niego pełne zaufanie, nie ufam tak żadnemu lekarzowi, prowadzi kartotekę co się rzadko zdarza u prywatnych stomatologów, ma historię każdego zęba, profesjonalnie, bezboleśnie, szybko, zawsze punktualnie. Od kiedy zaczęłam leczyć zęby u pana Marcina nie mam zamiaru wybrać się do kogoś innego, leczy się u niego cała moja rodzina i dzieci nigdy nie oddam innemu stomatologowi. Pozdrawiam.

Rewelacyjny stomatolog! Już się nie boję wizyt u dentysty. Polecam!!

Rewelacyjny stomatolog! Już się nie boję wizyt u dentysty. Polecam!!

prawdziwy lekarz, wyjdziesz z gabinetu zadowolony, chciałbyś by cała służba zdrowia tak właśnie funkcjonowała

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Skarżysko-Kamienna"?

lek. dent.
Jacek Napora