lekarz Marcin Dudzic

Neurolog

Lekarz z powolania! Cierpliwy, rzetelny i bardzo kompetentny. Az zal ze po przeprowadzce za granice nie moge juz sie u niego leczyc.

Pierwszy lekarz, który naprawdę zainteresował się moją mamą!!!!! Bardzo nam pomogła pan doktor w odpowiednim doborze leków i pokierował nas na rehabilitację to sprawdzonych terapeutów.

LEKARZ Z POWOŁANIA! To właśnie On a nie lekarz prowadzący salę poświęcił mi czas żeby porozmawiać o chorobie mojej babci, wszystko dokładnie wyjaśnił. Bardzo miły i uprzejmy.

Chciałoby się, aby każdy lekarz był taki, jakim jest M. Dudzic.

Chciałoby się, aby każdy lekarz był taki, jakim jest M. Dudzic.

Korzystam z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w PZU, za które miesięcznie opłacam składkę, dlatego moja wizyta była bezpłatna. Do Dr Dudzica trafiłam właśnie ze wzgl. na to, że opłacam dodatkowe ubezpieczenie i korzystam z Poradni Medycyny Rodzinnej, w której jest specjalistą. Jako jedyny z 4-ech neurologów, u których byłam wcześniej poprawnie zdiagnozował moje dolegliwości, skierował na wszystkie kompleksowe badania, dobrał odpowiednie leki. Jest bardzo dobrym fachowcem, indywidualnie podchodzi do pacjenta, uważnie słucha...W 100% GODNY PLECENIA FACHOWIEC!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Świętochłowice"?

Jolanta Surmacz-Kampa

NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
Tychy