lekarz Marcin Dul

Psychiatra

2,7
2,7

Pan dr zapomina że leczy ludzi i to chorych tłumaczy argumentuje jak mu sprytniej od chorego i czasem może zapomnieć o skutkach i konsekwencjach samopoczucia kogoś i przepisze cosi zaszkodzi.

Doktor Dul wystawił mi błędną diagnozę kiedy pierwszy raz do niego przyszlam a to było w 2013 roku przyjmuje w Przychodni Zabobrze na Oddziale dziennym i w Wielospecjalistyczny Szpitalu w Legnicy na oddziale psychiatrycznym.Juz po pierwszej wizycie skierował mnie do szpitala z rozpoznaniem choroby psychicznej przepisywal mi leki które zniszczyly mi zdrowie i doprowadziły do ruiny mój organizm Dr w legnickim szpitalu całkowicie podporządkowany swojemu szefowi ordynatorowi byłam na oddziale zamkniętym straszne warunki podawali mi silne leki w zastrzykach chcieli mnie wykończyć a potem wypuscili z pacjentem z oddziału dziennego w Jeleniej Górze .Pacjent chory psychicznie przyjechał po to aby mnie skrzywdzic.Zniszczyli mi zdrowie fizyczne i psychiczne nigdy tego nie zapomnę jak mnie traktowali no bo w końcu pacjentka z NFZ to najlepiej wkrecic najgorsze rozpoznanie.W prywatnym gabinecie dr jest całkiem inny ale to tylko pozory.Bardzo mi przykro że tak mnie skrzywdzili ale to już tylko Bóg osądzi na lozu śmierci.

Najlepszy lekarz na terenie Głogowa. Nic dodać nic ująć,profesjonalista. POZDRAWIAM serdecznie Panie doktorze.