lekarz Marcin Dymanowski

Wizyty domowe

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Wyleczył mnie z dolegliwości żołądkowych mimo, że specjalistyczna Klinika w Łodzi nie potrafiła. Jednym lekiem w dodatku skutecznym ustawił leczenie. Znam go jako pacjent kilka już lat i nigdy się nie zawiodłem. W związku z tym, że byłem zadowolony z niego, zapisałem też tam: żonę, córkę, syna i teściową. Teraz już cała rodzina jest zadowolona. Np. z dzieckiem wolę chodzić do niego, niż do pediatry. Mam po prostu do niego większe zaufanie. Przekonał mnie do szczepień przeciwko grypie, mimo, że wiele lat byłem temu ...

Przekonał mnie do szczepień przeciwko grypie, mimo, że wiele lat byłem temu przeciwny. Mojemu dziecku podał lek uodparniający, aby tak często nie chorowało i leczenie jest skuteczne. Nie stoi w miejscu, cały czas się rozwija i kształci, jeździ na szkolenia, więc jest na bieżąco z nowymi trendami. Nawet w aptece jak się wykupuje leki przepisane przez niego, to aptekarki chwalą jego wybory, że leki stosowane przez niego są skuteczne, i wcale nie tak drogie.
Można do niego iść z każdą sprawą, nie ma sytuacji trudnych. Zawsze doradzi, pomoże.
Pozatym, że jest bardzo dobrym lekarzem jest także sympatycznym i inteligentnym człowiekiem, o którym można też porozmawiać na bieżące tematy życia codziennego.

Czy ktoś wie gdzie doktor teraz przyjmuje ?

Czy ktoś wie gdzie doktor teraz przyjmuje ?

Super lekarz, miły i dobry człowiek. Przystojny Facet

Super lekarz, miły i dobry człowiek. Przystojny Facet

Wciąż poszukujesz "Wizyty domowe Łódź"?

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50