lek. med. Marcin Feliga

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dość sprawny rzemieślnik (przynajmniej w moim wypadku) i TYLKO RZEMIEŚLNIK. Do roli prawdziwego lekarza jeszcze nie dorósł, a biorąc pod uwagę wiek i utrwalone nawyki, znikome szanse, że kiedykolwiek dorośnie.Do pacjenta ma podejście FATALNE(!). Zawsze się spieszy, więc nie ma czasu ani ochoty, aby cokolwiek sensownie wyjaśnić. Zadawać pytań też nie wolno, bo zbyt dużo może p. dra zdenerwować i gotów urządzić awanturę; doświadczyłam tego na własnej skórze(!). Dowiedziałam się m.in., że "potrafię zrozumieć tylko to, co mam napisane"; ot, taki mały "bonus" do wykupionego za kilka tysięcy świadczenia :) NIE POLECAM nikomu, kto nie ma mocnych nerwów :)

Rzeźnik, nie lekarz. Mam blizny jak po ataku. Chirurgia odbyła się w takim pospiechu ze aż się bałam. Na dodatek jeszcze flirtował ze mną w czasie cięcia(!), przy których się czułam nie swobodnie. Masakra.

Dr Feliga operowal moje żylaki we wrześniu Bardzo jestem zadowolona z wyniku operacji a pan dr to dusza nie człowiek. Bardzo miły,profesjonalne podejście do pacjenta,takiego lekarza ze świecą szukać.Dziękuję panie doktorze

Przepraszam Doktora Marcina Feligę za dokonany wpis w dniu 20.03.2012. Anna Grabna.

Przepraszam Doktora Marcina Feligę za dokonany wpis w dniu 20.03.2012.

Anna Grabna.

bardzo inteligentny człowiek. nad wyraz życzliwy dla pacjentów i kompetentny lekarz. bez zarzutu. polecam!

bardzo inteligentny człowiek.
nad wyraz życzliwy dla pacjentów i kompetentny lekarz.
bez zarzutu.
polecam!

Jest to lekarz który leczy a nie opowiada i nie obiecuje rzeczy niemożliwych .Bardzo polecam.Jego postawa wobec pacjenta przywraca wiarę w nasza służbę zdrowia.Szczesliwa pacjentka

Pan doktor zlekceważył u mnie objawy zakrzepicy. Potraktował mnie zupełnie nie profesjonalnie stwierdzając, że jestem za młoda na wizyty u niego i, że proponuje wyleczyć się z bólu łydek u psychiatry... Po zrobieniu usg okazało się, że mam zakrzepicę. Nie poszłam już drugi raz na wizytę, bo koszt 90 zł za 2 min lekceważenie i obrażanie mnie to za dużo...

Bardzo dobry fachowiec!!!!!!Polecam z całą odpowiedzialnością po zabiegu ok.2-mcy czuję się bardzo dobrze,znam kilka osób których operował i potwierdzą tak samo. Polecam z czystym sumieniem dr.Feligę

To prawda Dr.Feliga to specyficzny lekarz. Krótko ale i wyczerpująco objaśnił co mnie czeka i tak było. Całość zabiegu z rejestracją, anestezjologiem i wyjściem o własnych siłach ze szpitala w Sokołowie Podlaskim to 3 godziny.8.20 - 11.15. Najważniejsze, pełny dostęp telefoniczny do lekarza, no i ta szybka metoda ze znieczuleniem dożylnym (żadne szpile w kręgosłup, żadnych pampersów). Kolega miał mniejszego żylaka, a leżał 2 dni. Polecam lekarza gorąco.

Jestem świeżo po zabiegu. Takiego lekarza polecam wszystkim z problemem żylakowym. Słuzba zdrowia jeszcze nie umarła jak są jeszcze tacy lekarze.