dr n. med. Marcin Ferencdr n. med. Marcin Ferenc - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Ferenc

Specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, złamań w obrębie kończyny dolnej i górnej oraz zmian zwyrodnieniowych stawu biodrowego, kolanowego i skokowego.

W procesie leczenia ściśle współpracuje z zespołem sprawdzonych fizjoterapeutów w celu jak najszybszego powrotu pacjentów do optymalnej funkcji.

Edukacja

W 2000 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie 5 lat później w ramach studium doktoranckiego w Klinice Ortopedii i Traumatologii PAM uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w zakresie ściśle związanym z protezoplastyką i biomechaniką stawu biodrowego. W 2008 r. uzyskał II. stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Regularnie uczestniczy w wielu specjalistycznych renomowanych kursach ortopedycznych w zakresie artroskopii, endoprotezoplastyki oraz chirurgii urazowej w kraju i za granicą, podnosząc swoje kwalifikacje oraz szkoląc innych lekarzy jako wykładowca i instruktor.

Witam. Żona była prywatnie u tego lekarza z dolegliwością ścięgna achillesa. Pomógł średnio. Lekarz według naszej oceny nastawiony na zarabianie kasy i wyciągnięcia ile się da. Na dodatek gdy żona poskarżyła się, że czuje także ból w okolicach odcinka lędźwiowego kręgosłupa nie wykazał jakiekolwiek zainteresowania stwierdzając że się na tym nie zna - Więc my takiemu ortopoedzie co się nie zna dziękujemy !!!! Czas poświęcony pacjentowi też pozostawia wiele do życzenia, ale tak to jest jak przyjmuje się za duzo pacjetnów i trzeba się spieszyć - KASA KASA KASA !

Świetny fachowiec, a właściwie artysta w swojej specjalności, jego umiejętności sprawiły, że będę znów chodzić. Cieszę się bardzo, że trafiłam na prawdziwego lekarza i bardzo sympatycznego faceta!!!

CUDOWNY LEKARZ-Z POWOŁANIA BARDZO DOBRZE TRAKTUJE LUDZI,2NLATA SIĘ MĘCZYŁAM PO ZŁYM ZŁOŻENIU NOGI W GORZOWIE!BYŁA BYM KALEKA DO KOŃCA ŻYCIA ŻEBY NIE TEN CUDOWNY CZŁOWIEK-WSZYSTKIM POLECAM!!!

Inni lekarze kazali mi wybic sobie sport z glowy do konca zycia, az w koncu ktos polecil mi dra Ferenca, co tu duzo mowic, profesjonalna rekonstrukcja wiazadla, polecil swietnych rehabilitantow, jestem dwa lata po operacji, biegam, skacze, gram w noge, jezdze na motocyklu. Zapomnialem, ze kiedykolwiek mialem roztrzaskane kolano. Gosc jest swietnym fachowcem, polecam!!!

Polecam wszystkim mającym problem z kolanami, świetny fachowiec.

Polecam wszystkim mającym problem z kolanami, świetny fachowiec.

jak wyzej. sprawnie i prawidlowo zdiagnozowal i usunal dolegliwosc, piety w moim przypadku. mlody, wybijajacy sie lekarz. LK

mlody, wybijajacy sie lekarz.
LK

Zdecydowanie polecam! Jest naprawdę dobrym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc jaka jest przyczyna mojego bólu biodra, dostałam zastrzyk w biodro i ból minął. Nie zbywa pacjentów i w porównaniu do innych nie każe się leczyć ketonalem.