dr Marcin Giaro

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Miły, opiekuńczy, tłumaczy chorobę i leczenie.

Miły, opiekuńczy, tłumaczy chorobę i leczenie.

Bardzo miły, profesjonalny,kompetentny, "ludzki" lekarz. Polecam go wszystkim, bo jest w 100% godny zaufania. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli to nasz służba zdrowia, była by niebem a nie przejściem męki czyśćcowej, więcej takich wspaniałych lekarzy jak doktor Giaro:)

Po prostu ludzki i bardzo skromny.Dziękuję niebiosom,że na takiego trafiłam.

Po prostu ludzki i bardzo skromny.Dziękuję niebiosom,że na takiego trafiłam.

Mam wrazenie,ze powyzsze opinie dotycza innej osoby.Moje odczucia sa kompletnie rozne,duza pewnosc siebie i brak pokory nie wzbudzily mego zaufania

Pan dr Giaro operował mi żylaki kończyny dolnej wraz z moim lekarzem prowadzącym. Bardzo miły, uprzejmy i znający się na swojej pracy lekarz. Odpowie na wszystkie pytania. Pacjent idący na kontrolę/wizytę nie odczuwa skrępowania, a wręcz przeciwnie. Mimo lęku, niepewności i wątpliwości przed moją pierwszą operacją w życiu, w szpitalu bardzo szybko się ich pozbyłam. Jestem bardziej zadowolona z dr Giaro, niż z lekarza prowadzącego, który też był ok, ale miał całkiem inne podejście do pacjenta i mniej się nim interesował. Mimo tego że od zabiegu nie minęło dużo czasu-bo przede mną jeszcze zdjęcie szwów, to mogę już powiedzieć, że jestem zadowolona. Cieszę się, że miałam przyjemność spotkać takiego lekarza w swoim życiu i polecam innym potrzebującym.
AB

Wciąż poszukujesz "Angiolog Warszawa"?

Al. Jerozolimskie 31 lok. 14

Szpital Lux Med