lek. med. Marcin Goczewski

USG, USG ortopedyczne, Lekarz rodzinny

Byłam na USG jamy brzusznej. Lekarz dokładnie wykonał badanie. Nic do zarzucenia. Przyjazne nastawienie do pacjenta.

Wizyta przebiegła pomyślnie, dzięki Panu doktorowi znowu mogę chodzić. Polecam w 100%. Dziękuję. Jarosław.

Szybka diagnoza, a co najważniejsze trafna diagnoza , wdrożone leczenie przyniosło rezultaty ,zdecydowanie polecam

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania rezonansu mu nie widział.Niesamowita osobowość, niesamowita wiedza, oczywiście polecam.

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko
spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania rezonansu mu nie
widział.Niesamowita osobowość, niesamowita wiedza, oczywiście polecam.

Trudno jest mi dodać coś jeszcze na temat dr Marcina Goczewskiego, ponieważ wszystkie poprzednie opinie pokazuja zdecydowanie jaki jest dr Marcin Goczewski, jest to lekarz pełen empatii, doskonały specjalista , jeżeli chodzi o usg korzystamy z rodzina z jego usług od kliku lat i nie wyobrażamy sobie innego lekarza, doktor jest lekarzem z powołania i świetnym specjalista od usg, od niedawna, również doktor wykonuje usg w domu pacjenta.Ostatnio korzystalismy własnie z wizyty domowej, Doktor wykrył u teścia niedrożnośc i od razu skierował do szpitala, dzięki temu teśc jest z nami, ...

Trudno jest mi dodać coś jeszcze na temat dr Marcina Goczewskiego,
ponieważ wszystkie poprzednie opinie pokazuja zdecydowanie jaki jest dr
Marcin Goczewski, jest to lekarz pełen empatii, doskonały specjalista ,
jeżeli chodzi o usg korzystamy z rodzina z jego usług od kliku lat i nie
wyobrażamy sobie innego lekarza, doktor jest lekarzem z powołania i
świetnym specjalista od usg, od niedawna, również doktor wykonuje usg w
domu pacjenta.Ostatnio korzystalismy własnie z wizyty domowej, Doktor
wykrył u teścia niedrożnośc i od razu skierował do szpitala, dzięki temu
teśc jest z nami, dzień po wizycie domowej z usg dr Goczewskiego, tato był
operowany.Pragnęlibyśmy podziękować dr Goczewskiemu a Państwu z czystym
sumienie polecić , dla osób starszych lub mających trudności z poruszaniem

usg w domu pacjenta jest uważam idealnym rozwiązaniem, a juz jeżeli sam dr
Goczewski wykonuje badanie jest to najwyzszy poziom obsługi jaki mozna
sobie wyobrazić.Dziękujemy i polecamy.

Bardzo dobry specjalista jeżeli chodzi o obrazowanie stawów w usg jest niezastąpiony wg mnie najlepszy na pomorzu.

Jestem po usg barku oraz blokadzie, usg robił osobiście doktor Goczewski , tego samego dnia po usg miałam wizytę u reumatologa Pani doktor podała blokadę.Jestem bardzo zadowolona.

Zdecydowanie bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o usg kolana, stawu skokowego, barku, łokcia i wszystkiego co jest związane z układem kostnym.Mi uratował moje kolano jestem doktorowi bardzo wdzięczna.

bardzo dobre opisy usg , miałam robione kolano i staw skokowy po urazie doktor opisał bardzo dokładnie każdy szczegół , jest to specjalista godny polecenia

Najlepszy lekarz jakiego znam.Pan Marcin okazał sie bardzo miłym lekarzem.Poważnie podchodzi do pacjenta.Potrafi człowieka podnieść na duchu.POLECAM!!!