lekarz Marcin Gruk

Świetny specjalista. Rzeczowy i dokładny mimo wielu obowiązków. Potrafił skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Polecam z całego serca!

Świetny specjalista. Rzeczowy i dokładny mimo wielu obowiązków.
Potrafił skutecznie pomóc w trudnej sytuacji.
Polecam z całego serca!

Lekarz sprawia wrażenie, że działą w pośpiechu. Rozmowa na temat objawów była bardzo szybka i pobieżna. Miałam wrażenie, że podejście jest bardzo rutynowe. Przyszłam z historią choroby ze szpitala, lekarz w ogóle na nią nie spojrzał. Dla mnie to była stracony czas i pieniądze

Lekarz godny polecenia;)

Lekarz godny polecenia;)

Człowiek z ogromnym talentem i fachem w ręku! W styczniu tego roku wykryto u mnie nowotwór złośliwy. Na pierwszej wizycie Pan doktor udzielił mi wszelkich informacji na temat stanu moje zdrowia oraz jak będzie wyglądał przebieg mojego leczenia i operacji. Zapewnił mnie oraz moją rodzinę, że zrobi wszystko co w jego mocy żeby mi pomóc. Dnia 13 marca br. po pięciogodzinnej operacji obudziłam się bez raka. Pan dr Marcin Gruk to człowiek z sercem na dłoni, miły, otwarty, szczery a przede wszystkim lekarz z powołaniem!!

Bardzo dobry specjalista dodatkowo miły i troskliwy + umiejący okazać empatię , co jest mało spotykane wśród lekarzy .

Jest dobrym lekarzem , odpowiedzialnym za pacjenta .Wspiera swoje diagnozy szeregiem badań. Polecam tego lekarza .

Rzeczowy, konkretny zawsze przygotowany na wizytach, niezbyt wylewny ale skuteczny polecam jako fachowca

Ogólnie OK ale jakoś nie do końca...nie pomógł, nie chciał lub nie mógł zrozumieć. Nie tak wyobrażałam sobie lekarza, którego mi polecano....

No cóż...bywało lepiej, dużo by mówić, nie pomógł mi, albo nie starał się mi pomóc...Może moje schorzenie to dla niego błahostka, może...nie polecam

jest wspanałym lekarzem, wyleczył mnie i dzięku niemu znów mogę cieszyc się zdrowiem