lekarz Marcin Gwoździk

Pan Doktor jest przede wszystkim niesamowitym specjalistą w swojej dziedzinie. Fachowa wiedza, niesamowita cierpliwość i empatia. Każdemu życzę, aby trafił w swoim życiu na tak życzliwego, a zarazem profesjonalnego Doktora. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

Super wizyta. Pierwszy pediatra, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania - merytoryczny, nie pcha zbędnych leków na siłę, sympatyczny, mający czas dla pacjenta, spokojny i uśmiechnięty, dzięki czemu nasz roczny syn śmiał się do niego całą wizytę. Polecam.

Świetny lekarz,rewelacyjne podejście, trafne diagnozy.Z Panem doktorem wiem ze mój syn jest w dobrych rękach.dziękuje

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. doktora. W trakcie badania świetne podejście do dziecka , co nieczęsto jest spotykane- niestety. Fachowa porada która nie trwała 5 minut , ale tyle ile trzeba aby dokładnie zbadać dziecko i porozmawiać z zaniepokojonymi rodzicami. Pozdrawiam i dziękuję.

Pozdrawiam i dziękuję.