lekarz Marcin Hennig

Pediatra

Pan doktor Marcin Hennig leczy mojego syna w UCK na oddziale hematologii.Brak mi słów aby wyrazić swą wdzięczność.Pan doktor otoczył mojego syna najbardziej profesjonalną,miłą i troskliwą opieką jaką można sobie wyobrazić.Zawsze miał dla nas czas.Nigdy nie słyszałam ,,za chwilę,,czy ,,teraz nie mam czasu,,.Wszystko wytłumaczył,wyjaśnił i uspokoił kiedy była taka potrzeba.To jest najlepszy i posiadający ogromną wiedzę medyczną lekarz.Mamy do Niego ogromne zaufanie zarówno ja jak i mój syn Mateusz.DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE!!!!! . Polecamy Pana doktora wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk