dr n. med. Marcin Hetnał

Onkolog

Bardzo dziękuję całemu zespłowi Radioterapii Ametyst za wytrwałe leczenie mnie. Dziękuję za szybką informację, diagnostykę i leczenie . Zawsze czułem się zaopiekowany . Szczególnie dziękuję i gratuluję Doktorowi Ordynatorowi Marcinowi Hetnałowi za stworzenie takiego wspaniałego zespołu leczniczego. Ma Pan wspaniałą osobowość.

Wspaniały lekarz i sympatyczny, życzliwy, dobry człowiek pełen empatii w stosunku do pacjenta. Specjalista i fachowiec na najwyższym poziomie z ogromną wiedzą medyczną. Jego spokój i zaangażowanie oraz szybko podejmowane działania bez zbędnego przeciągania w czasie podnoszą pacjenta na duchu i utwierdzają wiarę w powodzenie leczenia. Z całego serca dziękuję Panie Doktorze za poświęcony mi czas i przeprowadzone leczenie. Nie ma takich słów, które w pełni potrafią wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora. Życzę długiego życia w najlepszym zdrowiu i samych sukcesów.

Panie doktorze!!! Modlę sie codziennie za Pana żeby Pan żył długo..długo!!! Jest Pan wspaniałym czlowiekiem i lekarzem, uratował PAn mojego męża. Wielkie dzięki!!

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Pomimo licznych obowiązków w klinice dokładnie przyjrzał się przypadkowi naszej mamy. Dał nadzieję i za to z całego serca dziękujemy. Panie Doktorze jest Pan cudownym człowiekiem, mama nigdy nie spotkała się z taką życzliwością! Wszystko potoczyło by się lepiej gdyby mama trafiała wcześniej na takich specjalistów!

wspaniały lekarz bardzo miły poświeca dużo czasu pacjentowi,ma bardzo dużą wiedze medyczną którą umie przekazać pacjentowi

Bardzo szybko zajął się moim schorzeniem, jest poprawa

Bardzo szybko zajął się moim schorzeniem, jest poprawa

Bardzo mi pomógł. Wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Jest sympatyczny, dokładny i miły w stosunku do pacjenta. Polecam.

po wizycie u tego lekarza naprawde zaczyna się wierzyć,że można się wyleczyć, dodaje dużo otuchy i na pewno wie o czym mówi